Telenowela Żyłów trwa w najlepsze. Żona odpowiedziała na wpis polskiego skoczka

Piotr Żyła na igrzyskach w Pjongczangu pełnił rolę rezerwowego. Polski skoczek był w gorszej formie od kolegów z kadry i na olimpiadzie mógł tylko kibicować innym. Jednym z powodów jego słabszej dyspozycji mogą być problemy w życiu osobistym.

wróć do artykułu
  • ~Wera.
    (2018-11-19 19:49)
    Ja bym o takim fscecie nie wpominała.i dala sobie spokój .niech idzie .gdzie chce .
  • ~Ert
    (2018-03-17 06:20)
    Ale klasa! Tylko się zaczytywać. On napisał, a ona odpisała, ze to co odpisał, to on, a skomentowała, ale wycofała i pózniej napisała etc... Brawo! Brawo! Brawo!
  • ~przecież to dureń
    (2018-02-28 10:12)
    oczywiście że nie pisał tego Zyła, wystarczy posłuchać jego wypowiedzi by dojść do wniosku że pisał to ktoś bardziej kumaty
  • ~Dfgh
    (2018-02-28 05:04)
    Jedno jest pewne ! Kariera Żyły już się kończy .za nerwowe życie .i kochanka .doprowadzą do dna .brak rozumu u tego pajaca
  • ~obserwatorka
    (2018-02-28 00:13)
    W pewnym sensie Pani Justyna jest wygrana. Pomijam fakt, że jest atrakcyjną dziewczyną. Sprawa zasadnicza wygląda natomiast tak, że kogo by nie wybrała teraz za swojego partnera, będzie miał IQ większe od Żyły. Zatem progress będzie, a o to przecież chodzi!
  • ~Jula
    (2018-02-27 17:05)
    Fajna ta Justyna.Podobna troche do A Malysza.
  • ~Franz
    (2018-02-27 14:43)
    Dobra dobra, do pani Justynki już się ustawia kolejka. A widać ze lubi ten sport.
  • ~Hjk
    (2018-02-27 13:38)
    No to dodal oficjalny "kometarz" ☺
  • ~ws
    (2018-02-27 11:55)
    żyła sie skończył. Słaby jest
  • ~smutne
    (2018-02-27 10:51)
    Publiczne pranie brudów świadczy o poziomie człowieka
  • ~Dfgh
    (2018-02-27 10:45)
    Jedno jest pewne .wyrzuciła go bo ją zradzał Upokarzał i to mu było na rękę to taki cwany świr jak jeden z pilitykòw i powinien być wyrzucony z reprezentacji .niech idzie praować do kopalni . Pis powinien zrobić porządek z tą łajzą
  • ~normals
    (2018-02-27 10:34)
    Dawać jeszcze...co tam u nich pod kołdrą
  • ~lolik
    (2018-02-27 09:05)
    co bedzie w nastepnym odciku ? co odpowie Piotrek ? alez to ekscytujace
  • ~Nowy
    (2018-02-27 08:29)
    No cóż jak zwał tak zwał... Ale jedno jest pewne, łatwiej uczynić znak krzyża niż żyć wg zasad Tego Który wisiał na nim:(
  • ~Ppp
    (2018-02-27 07:27)
    Reaumując, o winie decydują daty poszczególnych wydarzeń: Jeśli najpierw był rozpad małżeństwa a potem nowa kobieta – NIEWINNY. Jeśli odwrotnie – WINNY. Sprawa do ustalenia, na razie nie można nic orzekać – trzeba współczuć obojgu. Pozdrawiam.
  • ~Trzeba wreszcie otwarcie mówić o tym, że
    (2018-02-27 01:34)
    tak zwane "portale społecznościowe" - wymyślone po to tylko, żeby szc zyle mogły się z wzajemnością podwalać do sius iumajtek - stały się nie wiadomo dlaczego terenem aktywności rzekomo dorosłych ludzi, nawet tych podobno (przynajmniej w teorii) odpowiedzialnych za przyszłość państw, kontynentów i świata oraz platformą kształtowania "opinii publicznej" i uprawiania "polityki" oraz rodzajem magla skrzyżowanego z agencją towarzyską i z "pocztą dyplomatyczną" dla dyplom atołków! ------- De facto jest to jednak ciągle tylko skrzyżowanie dziecinnych zabaw w "głuchy telefon" i w "pomidora" - tyle tylko, że zabawiają cię w ten sposób ludzie rzekomo dorośli. Nieograniczona swoboda umiesz-czania i akceptowania wypowiedzi dur niów w Internecie jest zawstydzająca - a mimo to taka akceptacja "mieści się" jakoś o dziwo (choć z coraz większym trudem!) w tworzonym przez tych dur niów (czyli przez was samych!) modelu niczym nie ograniczonej "wolności"! ----- Odnoszę jednak wrażenie, że chyba fejsik nie jest w stanie pomieścić i obsłużyć ich/was wszystkich - bo i tutaj de b ili nie brakuje. Albo może po prostu ci tutejsi nie spełniają infantylnych, lecz mimo to i tak zbyt dla nich wyśrubowanych, standardów fejsika w kwestii przynależności do elity sz czy lów i si usi umajtek i zostali stamtąd relegowani - no i dlatego mamy nieprzyjemność wąchania tutaj ich obs ranych hieroglifami pampersów?
  • ~`Może ona powinna występować w duecie
    (2018-02-27 01:07)
    z izabellą - tą od Kazka?! Miałyby materiał na kabaretowe teksty na Twitterze albo innym Instagramie! Ewentualna wspólna książka mogłaby też w Polsce służyć jako poradnik przedmałżeński!
  • ~krzyhoo1
    (2018-02-26 22:49)
    Szkoda "komętować"? Panie Żyła, niech pan lepiej skacze i nie męczy siebie i nas swoją osobą poza skocznią
  • ~DM1
    (2018-02-26 22:05)
    re:Andzela, Andzelika., Wioletta , Pamela i.td..... To wpis p ol skiego Brajana, albo Kewina, ( pewno kolega Zyly).....
  • ~:)
    (2018-02-26 20:49)
    Chyba ktoś mu napisał jota w jotę to, co mu prawnik powiedział. Po tej wypowiedzi od razu widać, co się będzie na sali sądowej podczas rozwodu działo. Żyła Piotr będzie się starał udowodnić, że do rozpadu pożycia małżeńskiego doszło zanim znalazł kochankę. Jak widać, nie chce brać na siebie winy i przypadkiem zbyt wysokich alimentów płacić, bo jeszcze dla kochaneczki na atrakcje braknie i chłop z niczym zostanie.

Może zainteresować Cię też: