Bielsko-Biała drugim "domem" Noskovej

W dwóch ostatnich sezonach Linda grała w naszych barwach w lidze. W zeszłym roku grała na naszych kortach. Ponadto z jej rodzicami znamy się od wielu lat. Przyjeżdżała tu, trenowała, z racji tego, że mamy w klubie czeskich trenerów, znających z kolei jej szkoleniowca Tomasa Krupę. Dlatego często gościła w klubie – dodała Musiał.

Zaznaczyła, że sobotnie spotkanie ze Świątek zbiegło się z rozgrywanym na bielskich kortach polsko-czeskim turniejem dla dzieci do lat 12.

Reklama

Oglądaliśmy wspólnie to spotkanie, wszystko się fajnie skomponowało. Śmialiśmy się, że jesteśmy "rozdarci", bo przecież z jednej strony grała Linda, której kibicujemy, a z drugiej – Polka, turniejowa jedynka – stwierdziła.

To może być przełomowy moment w karierze Noskovej

Podkreśliła, że Noskovej wygrana ze Świątek na pewno doda skrzydeł.

To przecież nie lada wyczyn. Iga od dawna dominuje na światowych kortach. Nie wiem, czy da się zorganizować przyjazd Lindy do klubu, bo kalendarz tenisistek jest bardzo napięty – zakończyła Musiał.

Tenisiści BKT Advantage Bielsko-Biała drugi rok z rzędu triumfowali w LOTTO SuperLIDZE. W grudniowym finale rozgrywanym w Kozerkach pokonali zespół OSAVI TENNIS TEAM Kalisz 4:0.