Naomi Osaka zadziwiła strojem na Roland Garros. Japonka na kort weszła cała na złoto
27 maja 2026, 08:48
Naomi Osaka jest daleko od swojej najlepszej dyspozycji. Była liderka rankingu WTA na Roland Garros bardziej niż swoją grą przykuwa uwagę niecodziennym strojem. Japonka na mecz z Niemką Laurą Siegemund wyszła na kort cała na złoto.
1/8Naomi Osaka zadziwiła strojem na Roland Garros. Japonka na kort weszła cała na złoto
PAP/EPA/CHRISTOPHE PETIT TESSON
Powiązane
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl