Wygrałeś bilet na mundial? I tak nie pojedziesz!
12 października 2007Dystrybucja biletów na mistrzostwa świata w wykonaniu PZPN to farsa! Nie dość, że kibice musieli losować prawo do zakupu biletów, liczba wejściówek była kompromitująco mała, to jeszcze część szczęśliwców, którzy wygrali i kupili bilety, ich nie dostanie. Są już pierwsi wkurzeni kibice, którzy chcą podać PZPN do sądu!