Polscy piłkarze są już w Armenii
13 października 2007Nie było czasu na leniuchowanie po wygranej z Azerbejdżanem. Polscy piłkarze po śniadaniu odlecieli prezydenckim samolotem do Erewania. Nasza kadra w stolicy Armenii zagra w środę kolejny mecz eliminacji mistrzostw Europy.