Styczeń

1 Turniej Czterech Skoczni (Garmisch-Partenkirchen/Niemcy)
1 PŚ w biegach narciarskich – Tour de Ski (Val Muestair/Szwajcaria)
1 PŚ w narciarstwie alpejskim "City Event" - slalom równoległy kobiet i mężczyzn (Oslo/Norwegia)
2-3 PŚ w biegach narciarskich – Tour de Ski (Oberstdorf/Niemcy)
2–6 World Tour w siatkówce plażowej (Haga/Holandia)
4 Turniej Czterech Skoczni (Innsbruck/Austria)
5 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom kobiet (Zagrzeb/Chorwacja)
5 Motocyklowe MŚ w SuperEnduro - GP Niemiec (Riesa)
5.01-1.02 Puchar Azji w piłce nożnej (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
5-6 PŚ w kombinacji norweskiej (Otepaeae/Estonia)
5-6 PŚ w biegach narciarskich – Tour de Ski (Val di Fiemme/Włochy)
5-6 PŚ w saneczkarstwie – tory lodowe (Koenigssee/Niemcy)
5-6 PŚ w bobslejach (Altenberg/Niemcy)
6 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom mężczyzn (Zagrzeb/Chorwacja)
6 Turniej Czterech Skoczni (Bischofshofen/Austria)
7-17 Rajd Dakar (Peru)
8 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom kobiet (Flachau/Austria)
8 PŚ w snowboardzie - slalom równoległy (Bad Gastein/Austria)
9 PŚ w snowboardzie - drużynowy slalom równoległy (Bad Gastein/Austria)
9-13 GP Pilzna w strzelectwie (Czechy)
9-27 MŚ piłkarzy ręcznych (Dania/Niemcy)
10-13 PŚ w biathlonie (Oberhof/Niemcy)
11 PŚ w szermierce - szpada mężczyzn (Heidenheim/Niemcy)
11-13 Halowe młodzieżowe ME (U21) mężczyzn w hokeju na trawie z udziałem Polski (Wiedeń/Austria)
11-13 PŚ w kombinacji norweskiej (Val di Fiemme/Włochy)
11-13 PŚ w saneczkarstwie – tory naturalne (St. Sebastian/Austria)
11-13 ME w short tracku (Dordrecht/Holandia)
11-13 ME w łyżwiarstwie szybkim (Collalbo/Włochy)
11-14 PE w sumo (Ert/Węgry)
12 PŚ w szermierce - szpada kobiet (Hawana/Kuba)
12 PŚ w szermierce - floret mężczyzn (Paryż/Francja)
12 PŚ w szermierce - floret kobiet (Katowice)
12 PŚ w szermierce - szpada mężczyzn drużynowo (Heidenheim/Niemcy)
12 PŚ w narciarstwie alpejskim - zjazd kobiet (St. Anton/Austria)
12 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom gigant mężczyzn (Adelboden/Szwajcaria)
12 PŚ w skokach narciarskich (Predazzo/Włochy)
12-13 PŚ w biegach narciarskich (Drezno/Niemcy)
12-13 Puchar IBU w biathlonie (Duszniki-Zdrój)
12-13 PŚ w saneczkarstwie – tory lodowe (Sigulda/Łotwa)
12-13 PŚ i ME w bobslejach (Koenigsee/Niemcy)
12 PŚ w snowboardzie - slopestyle (Kreischberg/Austria)
13 PŚ w szermierce - floret kobiet drużynowo (Katowice)
13 PŚ w szermierce - floret mężczyzn drużynowo (Paryż/Francja)
13 PŚ w szermierce - szpada kobiet drużynowo (Hawana/Kuba)
13 PŚ w skokach narciarskich (Predazzo/Włochy)
13 PŚ w narciarstwie alpejskim - supergigant kobiet (St. Anton/Austria)
13 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom mężczyzn (Adelboden/Szwajcaria)
13-20 MP mężczyzn w boksie (miejsce do ustalenia)
14-27 Australian Open w tenisie (Melbourne/Australia)
15 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom gigant kobiet (Kronplatz, Plan de Corones/Włochy)
15-20 ITTF World Tour w tenisie stołowym (Budapeszt/Węgry)
15-20 Wyścig kolarski Tour Down Under (Australia)
16-20 PŚ w biathlonie (Ruhpolding/Niemcy)
18 PŚ w narciarstwie alpejskim - superkombinacja mężczyzn (Wengen/Szwajcaria)
18 PŚ w snowboardzie - slopestyle (Laax/Szwajcaria)
18-20 PŚ w kombinacji norweskiej (Chaux-Neuve/Francja)
18-20 PŚ w saneczkarstwie – tory naturalne (Moskwa/Rosja)
18-20 PŚ w kolarstwie torowym (Cambridge/Nowa Zelandia)
18-20 Halowe młodzieżowe ME (U21) kobiet w hokeju na trawie z udziałem Polski (Tarnowskie Góry)
19 PŚ w snowboardzie - halfpipe (Laax/Szwajcaria)
19 PŚ w snowboardzie - slalom gigant równoległy (Rogla/Słowenia)
19 PŚ w skokach narciarskich – drużynowy (Zakopane)
19 PŚ w narciarstwie alpejskim - zjazd kobiet (Cortina d'Ampezzo/Włochy)
19 PŚ w narciarstwie alpejskim - zjazd mężczyzn (Wengen/Szwajcaria)
19-20 PŚ w biegach narciarskich (Otepaeae/Estonia)
19-20 PŚ w bobslejach (Innsbruck/Austria)
20 PŚ w skokach narciarskich (Zakopane)
20 PŚ w narciarstwie alpejskim - supergigant kobiet (Cortina d'Ampezzo/Włochy)
20 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom mężczyzn (Wengen/Szwajcaria)
20-21 Halowy PŚ w łucznictwie (Nimes/Francja)
20–25 ME w bojerach (Węgry)
20-27 MŚJ w narciarstwie klasycznym (Lahti/Finlandia)
21-27 ME w łyżwiarstwie figurowym (Mińsk/Białoruś)
22-24 MP w narciarstwie alpejskim (Szczawnica)
22-27 Zawody międzynarodowe w strzelectwie (Monachium/Niemcy)
24-26 GP w judo (Tel Awiw/Izrael)
24-27 PŚ w biathlonie (Anterselva/Włochy)
24-27 Rajd Monte Carlo – el. samochodowych MŚ
25 PŚ w narciarstwie alpejskim - supergigant mężczyzn (Kitzbuehel/Austria)
26 Mityng halowy IAAF World Indoor Tour (Boston/USA)
26 Lekkoatletyczny Mityng halowy pamięci Ireny Szewińskiej (Toruń)
25-27 PŚ w saneczkarstwie – tory naturalne (Deutschnofen/Włochy)
25-27 MŚ (Winterberg/Niemcy)
25-27 PŚ w kolarstwie torowym (Hongkong)
26 Motocyklowe MŚ w SuperEnduro - GP Hiszpanii (Madryt)
26 PŚ w snowboardzie - slopestyle (Seiseralm/Włochy)
26 PŚ w snowboardzie - slalom równoległy (Moskwa/Rosja)
26 PŚ w skokach narciarskich (Sapporo/Japonia)
26 Wioślarskie ME na ergometrze (Kopenhaga/Dania)
26 PŚ w narciarstwie alpejskim - zjazd kobiet (Garmisch-Partenkirchen/Niemcy)
26 PŚ w narciarstwie alpejskim - zjazd mężczyzn (Kitzbuehel/Austria)
26 PŚ w szermierce - floret mężczyzn (Tokio/Japonia)
26 PŚ w szermierce - floret kobiet (St.Maur/Francja)
26 PŚ w szermierce - szabla kobiet (Salt Lake City/USA)
26 Wioślarskie MP na ergometrze (Tarnobrzeg)
26-27 PŚ w kombinacji norweskiej (Trondheim/Norwegia)
26-27 PŚ w biegach narciarskich (Ulricehamn/Szwecja)
26-27 PŚ w bobslejach (St. Moritz/Szwajcaria)
27 PŚ w skokach narciarskich (Sapporo/Japonia)
27 PŚ w narciarstwie alpejskim - supergigant kobiet (Garmisch-Partenkirchen/Niemcy)
27 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom mężczyzn (Kitzbuehel/Austria)
27 Wyścig kolarski Cadel Evans Great Ocean Road Race (Australia)
27 GP w szermierce - szpada kobiet i mężczyzn (Dauha/Katar)
27 PŚ w szermierce - floret mężczyzn drużynowo (Tokio/Japonia)
27 PŚ w szermierce - floret kobiet drużynowo (St. Maur/Francja)
27 PŚ w szermierce - szabla kobiet drużynowo (Salt Lake City/USA)
27 PŚ w snowboardzie - drużynowy slalom równoległy (Moskwa/Rosja)
27.01-3.02 MŚJ i MMŚ w biathlonie (Osrblie/Słowacja)
29 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom mężczyzn (Schladming/Austria)
29.01-3.02 El. futsalowych MŚ - turnieje rundy wstępnej
31.01-3.02 MP w badmintonie (Gniezno)
31.01-3.02 MŚ w saneczkarstwie – tory naturalne (Latzfons/Włochy)

Luty

do 1 Puchar Azji w piłce nożnej (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
do 3 MP w badmintonie (Gniezno)
do 3 MŚ w saneczkarstwie – tory naturalne (Latzfons/Włochy)
do 3 MŚJ i MMŚ w biathlonie (Osrblie/Słowacja)
do 3 El. futsalowych MŚ - turnieje rundy wstępnej
1 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom gigant kobiet (Maribor/Słowenia)
1 PŚ w skokach narciarskich (Oberstdorf/Niemcy)
1-2 Puchar Davisa - kw. do turnieju finałowego World Cup of Tennis Finals
1-3 PŚ w short tracku (Drezno/Niemcy)
1-3 PŚ w łyżwiarstwie szybkim (Hamar/Norwegia)
2 PŚ w szermierce - szabla mężczyzn (Warszawa)
2 PŚ w skokach narciarskich (Oberstdorf/Niemcy)
2 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom kobiet (Maribor/Słowenia)
2 PŚ w narciarstwie alpejskim - zjazd mężczyzn (Garmisch-Partenkirchen/Niemcy)
2 Mityng halowy IAAF World Indoor Tour (Karlsruhe/Niemcy)
2-3 ITTF Europa Top 16 w tenisie stołowym (Montreux/Szwajcaria)
2-3 Halowe MP w łucznictwie (Wilkowice)
2-3 PŚ w kombinacji norweskiej (Klingenthal/Niemcy)
2-3 PŚ w saneczkarstwie – tory lodowe (Altenberg/Niemcy)
2-3 MŚ w kolarstwie przełajowym (Bogense/Dania)
2–4 Międzynarodowe MP w bojerach (najlepszy lód)
3 Super Bowl w futbolu amerykańskim (Atlanta/USA)
3 PŚ w szermierce - szabla mężczyzn drużynowo (Warszawa)
3 PŚ w skokach narciarskich (Oberstdorf/Niemcy)
3 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom gigant mężczyzn (Garmisch-Partenkirchen/Niemcy)
4 Lekkoatletyczny Mityng halowy Orlen Cup (Łódź)
4-11 ME w narciarskim biegu na orientację (Sarikamis/Turcja)
5-10 World Tour w siatkówce plażowej (Fort Lauderdale/USA)
5-17 MŚ w narciarstwie alpejskim (Aare/Szwecja)
6 Mityng halowy Copernicus Cup IAAF World Indoor Tour (Toruń)
6-9 Tenisowy Puchar Federacji - Grupa I Strefy Euro-Afrykańskiej, m.in.
Zielona Góra z udziałem Polek
7 Wybory prezydenta UEFA (Rzym/Włochy)
7-10 MŚ w łyżwiarstwie szybkim na dystansach (Inzell/Niemcy)
7-10 PŚ w biathlonie (Canmore/Kanada)
8 Wznowienie rozgrywek ekstraklasy piłkarskiej
8 Mityng halowy IAAF World Indoor Tour (Mardyt/Hiszpania)
8-10 Halowy PE Trophy (2. dywizji) w hokeju na trawie z udziałem Grunwaldu Poznań
(Svieti Ivan Zelina/Chorwacja)
8-10 PŚ w saneczkarstwie – tory naturalne (Vatra Dornei/Rumunia)
8-10 PŚ w short tracku (Turyn/Włochy)
9 Motocyklowe MŚ w SuperEnduro - GP Węgier (Budapeszt)
9 PŚ w skokach narciarskich – drużynowy (Lahti/Finlandia)
9 PŚ w szermierce - szpada kobiet (Barcelona/Hiszpania)
9 PŚ w szermierce - szpada mężczyzn (Vancouver/Kanada)
9 PŚ w snowboardzie - snowcross (Feldberg/Niemcy)
9-10 1. runda tenisowego Pucharu Federacji - Grupa Światowa
9-10 Drużynowe MP w badmintonie – finały (Suwałki)
9-10 Grand Slam w judo (Paryż/Francja)
9-10 PŚ w kombinacji norweskiej (Lahti/Finlandia)
9-10 PŚ w biegach narciarskich (Lahti/Finlandia)
9-10 PŚ i ME w saneczkarstwie – tory lodowe (Oberhof/Niemcy)
10 PŚ w snowboardzie - snowcross (Feldberg/Niemcy)
10 PŚ w skokach narciarskich (Lahti/Finlandia)
10 PŚ w szermierce - szpada kobiet drużynowo (Barcelona/Hiszpania)
10 PŚ w szermierce - szpada mężczyzn drużynowo (Vancouver/Kanada)
10 GP w szermierce - floret kobiet i mężczyzn (Turyn/Włochy)
12-13 Piłkarska LM - pierwsze mecze 1/8 finału
13-17 ITTF Challenge Plus w tenisie stołowym (Lizbona/Portugalia)
13-17 ME par mieszanych w badmintonie (Dania/Kopenhaga)
13–17 World Tour w siatkówce plażowej (Florida/USA)
14 Piłkarska LE - pierwsze mecze 1/16 finału
14-16 PŚ w saneczkarstwie – tory naturalne (Umhausen/Austria)
14-17 PŚ w biathlonie (Salt Lake City/USA)
14-17 ME kobiet w futsalu (Portugalia)
14-17 Rajd Szwecji – el. samochodowych MŚ
14-25 Strzelecka GP Cypru w rzutkach (Larnaka/Cypr)
15 PŚ w snowboardzie - halfpipe (Calgary/Kanada)
15 Mityng halowy IAAF World Indoor Tour (Dusseldorf/Niemcy)
15 PŚ w skokach narciarskich - drużynowy (Willingen/Niemcy)
15-16 PŚ w bobslejach (Lake Placid/USA)
16 PŚ w skokach narciarskich (Willingen/Niemcy)
16 PŚ w snowboardzie - slalom gigant równoległy (Pjongczang/Korea Płd.)
16 Rugby Europe Trophy: Portugalia – Polska (Lizbona)
16-17 PŚ w biegach narciarskich (Cogne/Włochy)
16-17 Lekkoatletyczne halowe MP(Toruń)
16-23 MŚ w bojerach (USA)
17 PŚ w snowboardzie - slalom gigant równoległy (Pjongczang/Korea Płd.)
17 PŚ w skokach narciarskich (Willingen/Niemcy)
18-27 MŚJ w narciarstwie alpejskim (Val di Fassa/Włochy)
19 PŚ w narciarstwie alpejskim "City Event" - slalom równoległy kobiet i mężczyzn (Sztokholm/Szwecja)
19-20 Piłkarska LM - pierwsze mecze 1/8 finału
19.02-3.03 MŚ w narciarstwie klasycznym (Seefeld/Austria)
20-24 ME w biathlonie (Mińsk-Raubicze/Białoruś)
20-28 PŚ w strzelectwie (New Delhi/Indie)
21 Piłkarska LE - rewanżowe mecze 1/16 finału
22 PŚ w narciarstwie alpejskim - superkombinacja mężczyzn (Bansko/Bułgaria)
22 Losowanie grup eliminacyjnych piłkarskich ME kobiet 2021 (Nyon/Szwajcaria)
22 Losowanie par 1/8 finału piłkarskiej LE (Nyon/Szwajcaria)
22 El. MŚ koszykarzy, 5. kolejka drugiego etapu Chorwacja - Polska
22-24 Grand Slam w judo (Duesseldorf/Niemcy)
23 PŚ w narciarstwie alpejskim - zjazd kobiet (Crans-Montana/Szwajcaria)
23 PŚ w narciarstwie alpejskim - supergigant mężczyzn (Bansko/Bułgaria)
23 PŚ w snowboardzie - slalom gigant równoległy (Secret Garden/Chiny)
23-24 MŚ w łyżwiarskim sprincie (Heerenveen/Holandia)
23-24 PŚ w saneczkarstwie – tory lodowe (Soczi/Rosja)
23-24 GP Polski w pływaniu (Kozienice)
23-24 PŚ w bobslejach (Calgary/Kanada)
24 GP w szermierce - szabla kobiet i mężczyzn (Cancun/Meksyk)
24 Wioślarskie MŚ na ergometrze (Long Beach/USA)
24 PŚ w narciarstwie alpejskim - superkombinacja kobiet (Crans-Montana/Szwajcaria)
24 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom gigant mężczyzn (Bansko/Bułgaria)
24 PŚ w snowboardzie - slalom równoległy (Secret Garden/Chiny)
24 Losowanie grup piłkarskiego turnieju MŚ do lat 20 (Gdynia)
24.02-2.03 Wyścig kolarski UAE Tour (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
25 El. MŚ koszykarzy, 6. ostatnia kolejka drugiego etapu Polska - Holandia
26.02-2.03 Halowe ME w łucznictwie (Samsun/Turcja)
26.02-2.03 MP kobiet w boksie (miejsce do ustalenia)
27 Mecze 1/4 finału piłkarskiego PP
27.02-3.03 MŚ w kolarstwie torowym (Pruszków)
27.02–3.03 PŚ w pięcioboju nowoczesnym

Marzec

do 2 Halowe ME w łucznictwie (Samsun/Turcja)
do 2 MP kobiet w boksie (miejsce do ustalenia)
do 2 Wyścig kolarski UAE Tour (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
do 3 MŚ w narciarstwie klasycznym (Seefeld/Austria)
do 3 MŚ w kolarstwie torowym (Pruszków)
do 3 PŚ w pięcioboju nowoczesnym (Kair)
1-3 Lekkoatletyczne halowe ME (Glasgow/Szkocja)
1-9 MŚ w bobslejach (Whistler/Kanada)
2 PŚ w snowboardzie - snowcross (Baqueira-Beret/Hiszpania)
2 PŚ w narciarstwie alpejskim - zjazd kobiet (Rosa Chutor/Rosja)
2 PŚ w narciarstwie alpejskim - zjazd mężczyzn (Kvitfjell/Norwegia)
2 Wyścig kolarski Omloop Het Nieuwsblad (Belgia)
2 PŚ w szermierce - floret kobiet (Cancun/Meksyk)
2 PŚ w szermierce - floret mężczyzn (Kair/Egipt)
2-3 Wielobojowe MŚ w łyżwiarstwie szybkim (Calgary/Kanada)
2-3 PŚ mężczyzn w judo (Warszawa)
2-3 PŚ kobiet w judo (Praga/Czechy)
2-3 Grand Prix Hiszpanii w łucznictwie (Caceres)
3 PŚ w narciarstwie alpejskim - supergigant kobiet (Rosa Chutor/Rosja)
3 PŚ w narciarstwie alpejskim - supergigant mężczyzn (Kvitfjell/Norwegia)
3 PŚ w szermierce - floret kobiet drużynowo (Cancun/Meksyk)
3 PŚ w szermierce - floret mężczyzn drużynowo (Kair/Egipt)
4-10 Zapaśnicze MME U-23 (Nowy Sad/Serbia)
5-6 Piłkarska LM - rewanżowe mecze 1/8 finału
6-10 MEJ w biathlonie (Sjusjoen/Norwegia)
6-10 World Tour w siatkówce plażowej (Sydney/Australia)
7 Piłkarska LE - pierwsze mecze 1/8 finału
7-10 MME do lat 21 w tenisie stołowym (Gondomar/Portugalia)
7-10 Rajd Meksyku – el. samochodowych MŚ
7-17 MŚ w biathlonie (Oestersund/Szwecja)
8 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom gigant kobiet (Szpindlerowy Młyn/Czechy)
8 PŚ w snowboardzie - slopestyle (Mammoth Mountain/USA)
8-10 MŚ w short tracku (Sofia/Bułgaria)
8-10 GP w judo (Marrakesz/Maroko)
8-17 MME U-22 w boksie (Władykaukaz/Rosja)
9 Motocyklowe MŚ w SuperEnduro - GP Kraju Basków (Bilbao/Hiszpania)
9 PŚ w snowboardzie - halfpipe (Mammoth Mountain/USA)
9 PŚ w snowboardzie - slalom gigant równoległy (Scuol/Szwajcaria)
9 PŚ w szermierce - szabla kobiet (Ateny/Grecja)
9 PŚ w szermierce - szabla mężczyzn (Padwa/Włochy)
9 Turniej Raw Air w skokach narciarskich – drużynowo (Oslo/Norwegia)
9 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom kobiet (Szpindlerowy Młyn/Czechy)
9 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom gigant mężczyzn (Kranjska Gora/Słowenia)
9 Wyścig kolarski Strade Bianche (Włochy)
9-10 PŚ w kombinacji norweskiej (Oslo/Norwegia)
9-10 PŚ w biegach narciarskich (Oslo/Norwegia)
9-10 PŚ w łyżwiarstwie szybkim (Salt Lake City/USA)
9-10 Lekkoatletyczny PE w rzutach (Samorin/Słowacja)
9-16 Indywidualne MPJ do lat 16 i 18 w szachach (Szklarska Poręba)
10 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom mężczyzn (Kranjska Gora/Słowenia)
10 Turniej Raw Air w skokach narciarskich (Oslo/Norwegia)
10 GP Kataru – el. motocyklowych MŚ (Dauha)
10 PŚ w szermierce - szabla mężczyzn drużynowo (Padwa/Włochy)
10 GP w szermierce - szpada kobiet i mężczyzn (Budapeszt/Węgry)
10 PŚ w szermierce - szabla kobiet drużynowo (Ateny/Grecja)
10-17 Wyścig kolarski Paryż-Nicea (Francja)
12 Turniej Raw Air w skokach narciarskich (Lillehammer/Norwegia)
12 PŚ w biegach narciarskich (Drammen/Norwegia)
12-13 Piłkarska LM - rewanżowe mecze 1/8 finału
12–16 World Tour w siatkówce plażowej (Doha/Katar)
13 PŚ w narciarstwie alpejskim - zjazd kobiet i mężczyzn (Soldeu/Andora)
13-19 Wyścig kolarski Tirreno-Adriatico (Włochy)
14 PŚ w narciarstwie alpejskim - supergigant kobiet i mężczyzn (Soldeu/Andora)
14 Turniej Raw Air w skokach narciarskich (Trondheim/Norwegia)
14 Piłkarska LE - rewanżowe mecze 1/8 finału
14-17 PE w sumo (Vinni/Estonia)
15 PŚ w narciarstwie alpejskim - zawody drużynowe (Soldeu/Andora)
15 Losowanie par 1/4 i 1/2 finału piłkarskiej LM (Nyon/Szwajcaria)
15 Losowanie par 1/4 i 1/2 finału piłkarskiej LE (Nyon/Szwajcaria)
15-17 PŚ w kombinacji norweskiej (Schonach/Niemcy)
15-17 Grand Slam w judo (Jekaterynburg/Rosja)
15-26 Strzelecki PŚ w rzutkach (Acapulco/Meksyk)
16 PŚ w snowboardzie - snowcross (Veysonnaz/Szwajcaria)
16 PŚ w snowboardzie - big air (Quebec City/Kanada)
16 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom kobiet (Soldeu/Andora)
16 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom gigant mężczyzn (Soldeu/Andora)
16-17 PŚ w biegach narciarskich (Falun/Szwecja)
16-25 ME w strzelaniu pneumatycznym (Osijek/Chorwacja)
16-29 Indywidualne ME w szachach (Skopje/Macedonia)
17 PŚ w snowboardzie - slopestyle (Quebec City/Kanada)
17 GP w szermierce - floret kobiet i mężczyzn (Anaheim/USA)
17 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom gigant kobiet (Soldeu/Andora)
17 PŚ w narciarstwie alpejskim - slalom mężczyzn (Soldeu/Andora)
17 Formuła 1 - GP Australii (Melbourne)
18-24 MŚ w łyżwiarstwie figurowym (Saitama/Japonia)
18-24 MP juniorów w boksie (miejsce do ustalenia)
18-26 Piłkarskie mecze międzypaństwowe
19-24 MŚ w narciarskim biegu na orientację (Pitea/Szwecja)
20-24 ITTF Challenge Plus w tenisie stołowym (Maskat/Oman)
20-24 ITTF Challenge w tenisie stołowym (Guadalajara/Meksyk)
20-24 US Open w sumo (Los Angeles/USA)
20–24 World Tour w siatkówce plażowej (Texas/USA)
21 El. piłkarskich ME 2020: Austria - Polska
21-23 Rajd Azorów – el. samochodowych ME
21-24 PŚ w biathlonie (Oslo-Holmenkollen/Norwegia)
21-31 Zawody międzynarodowe w strzelectwie (Dortmund/Niemcy)
22 PŚ w skokach narciarskich (Planica/Słowenia)
22-23 Zapaśnicze MPJ - styl klasyczny (miejsce do ustalenia)
22-24 PŚ w biegach narciarskich (Quebec/Kanada)
23 PŚ w skokach narciarskich – drużynowy (Planica/Słowenia)
23 Wyścig kolarski Mediolan-San Remo (Włochy)
23 PŚ w snowboardzie - slalom równoległy (Winterberg/Niemcy)
23 Rugby Europe Trophy: Polska - Szwajcaria (miejsce do ustalenia)
23-24 Halowe MP młodzieżowców i juniorów w łucznictwie (Wilkowice)
23 PŚ w szermierce - szpada kobiet (Chengdu/Chiny)
23 PŚ w szermierce - szpada mężczyzn (Buenos Aires/Argentyna)
23 PŚ w szermierce - szabla kobiet (Sint-Niklaas/Belgia)
23 PŚ w szermierce - szabla mężczyzn (Budapeszt/Węgry)
23-24 GP Polski w pływaniu (Lublin)
24 PŚ w skokach narciarskich (Planica/Słowenia)
24 PŚ w szermierce - szpada kobiet drużynowo (Chengdu/Chiny)
24 PŚ w szermierce - szpada mężczyzn drużynowo (Buenos Aires/Argentyna)
24 PŚ w szermierce - szabla kobiet drużynowo (Sint-Niklaas/Belgia)
24 PŚ w szermierce - szabla mężczyzn drużynowo (Budapeszt/Węgry)
24 PŚ w snowboardzie - drużynowy slalom równoległy (Winterberg/Niemcy)
24 El. piłkarskich ME 2020: Polska - Łotwa (Warszawa)
25-31 Wyścig kolarski Dookoła Katalonii (Hiszpania)
26-31 ITTF World Tour Platinum w tenisie stołowym (Dauha/Katar)
27 Wyścig kolarski Driedaagse Brugge-De Panne (Belgia)
28-31 Grand Prix Józefa Zapędzkiego w strzelectwie (Wrocław)
28-31 Rajd Korsyki – el. samochodowych MŚ
28-31 Polish Open w badmintonie (Częstochowa)
29 Wyścig kolarski E3 Harelbeke (Belgia)
29-31 GP w judo (Tbilisi/Gruzja)
29-31 MP w sumo (Krotoszyn)
30 MŚ w biegach przełajowych (Aarhus/Dania)
30.03–6.04 Princesa Sophia Trophy w żeglarstwie (Palma de Mallorca/Hiszpania)
31 GP Argentyny – el. motocyklowych MŚ (Termas de Rio Hondo)
31 Wyścig kolarski Gandawa-Wevelgem (Belgia)
31 Formuła 1 - GP Bahrajnu (Sakhir)

Kwiecień

do 6 Princesa Sophia Trophy w żeglarstwie (Palma de Mallorca/Hiszpania)
1-15 ME seniorek i seniorów w podnoszeniu ciężarów (Batumi/Gruzja)
3 Wyścig kolarski Dwars Door Vlaanderen (Belgia)
3 PE koszykarek - 1. mecz finałowy
6-7 GP Polski w pływaniu (miejsce do ustalenia)
4-14 MŚ elity kobiet w hokeju na lodzie (Espoo/Finlandia)
5-7 GP w judo (Antalya/Turcja)
5-16 Strzelecki PŚ w rzutkach (Al. Ain/Zjednoczone Emiraty Arabskie)
6-12 MŚ Dywizji 1B kobiet w hokeju na lodzie (Pekin/Chiny)
6-19 MŚ juniorów i kadetów w szermierce (Toruń)
7 Wyścig kolarski Dookoła Flandrii (Belgia)
7 MP w maratonie kobiet (Dębno)
7-13 MŚ Dywizji 2A do lat 18 w hokeju na lodzie (Elektreny/Litwa)
7-13 Żeglarskie ME klasy RS:X (Palma de Mallorca/Hiszpania)
8-13 Wyścig kolarski Dookoła Kraju Basków (Hiszpania)
8-14 Zapaśnicze ME seniorów i seniorów - styl wolny i klasyczny (Bukareszt/Rumunia)
9 PE koszykarzy - 1. mecz finałowy
9-10 Piłkarska LM - pierwsze mecze ćwierćfinałowe
9-13 PE w strzelectwie (Bukareszt/Rumunia)
10 Mecze 1/2 finału piłkarskiego PP
10 PE koszykarek - 2. mecz finałowy
10-14 PŚ w pięcioboju nowoczesnym (Sofia/Bułgaria)
10-14 ME w gimnastyce sportowej kobiet i mężczyzn (Szczecin)
10-23 Indywidualne ME kobiet w szachach (Antalya/Turcja)
11 Piłkarska LE - pierwsze mecze ćwierćfinałowe
12-13 Zapaśnicze MPJ - styl wolny (Międzyzdroje)
12-14 Finałowy turniej Euroligi koszykarek (miejsce do ustalenia)
14 Poznań Półmaraton w lekkiej atletyce
14 MP w biegu na orientację - bieg długodystansowy (Bochnia)
14 GP Ameryk – el. motocyklowych MŚ (Austin/USA)
14 Wyścig kolarski Paryż-Roubaix (Francja)
14 Formuła 1 - GP Chin (Szanghaj)
14 MP w maratonie mężczyzn/Orlen Warsaw Marathon (Warszawa)
15 PE koszykarzy - 2. mecz finałowy
16-17 Piłkarska LM - rewanżowe mecze ćwierćfinałowe
16-21 Wyścig kolarski Dookoła Turcji
17-21 MP juniorek w boksie (miejsce do ustalenia)
17-22 ME seniorów i młodzieżowców w sumo (Tallinn/Estonia)
17-22 LM w hokeju na trawie - mecze 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały i finał (Eindhoven/Holandia)
18 Piłkarska LE - rewanżowe mecze ćwierćfinałowe
20-21 Półfinał tenisowego Pucharu Federacji - Grupa Światowa
21 Wyścig kolarski Amstel Gold Race (Holandia)
21-28 MŚ w tenisie stołowym (Budapeszt/Węgry)
23-30 PŚ w strzelectwie (Pekin/Chiny)
24 Wyścig kolarski Strzała Walońska (Belgia)
24–28 World Tour w siatkówce plażowej (Xiamen/ Chiny)
25-28 Rajd Argentyny – el. samochodowych MŚ
26-27 Zapaśnicze MP seniorów i seniorek - styl wolny (Bydgoszcz)
26-28 Rajd Świdnicki-Krause – el. samochodowych MP
26–28 MP w gimnastyce sportowej kobiet i mężczyzn (Katowice)
27-28 GP Polski w pływaniu (Ostrowiec Świętokrzyski)
27-28 Centralne Regaty Otwarcia Sezonu w wioślarstwie (Poznań)
27.04-4.05 Hyeres Olympic Week w żeglarstwie (Hyeres/Francja)
28 Wyścig kolarski Liege-Bastogne-Liege (Belgia)
28 GP w szermierce - szabla kobiet i mężczyzn (Seul/Korea Płd.)
28 Formuła 1 - GP Azerbejdżanu (Baku)
28.04-4.05 MŚ Dywizji 1B w hokeju na lodzie (Tallinn/Estonia)
30.04-1.05 Piłkarska LM - pierwsze mecze półfinałowe
30.04-5.05 Wyścig kolarski Tour de Romandie (Szwajcaria)

Maj

do 1 Piłkarska LM - pierwsze mecze półfinałowe
do 4 MŚ Dywizji 1B w hokeju na lodzie (Tallinn/Estonia)
do 4 Hyeres Olympic Week w żeglarstwie (Hyeres/Francja)
do 5 Wyścig kolarski Tour de Romandie (Szwajcaria)
1 Wyścig kolarski Eschborn-Frankfurt (Niemcy)
1 Kolarski Memoriał Andrzeja Trochanowskiego
1-5 ITTF Challenge w tenisie stołowym (Belgrad/Serbia)
1-5 GP Wolności w strzelectwie (Pilzno/Czechy)
1–5 World Tour w siatkówce plażowej (Lumpur/Malezja)
2 Piłkarska LE - pierwsze mecze półfinałowe
2 Finał PP (Warszawa)
2-4 Rajd Wysp Kanaryjskich – el. samochodowych ME
2-6 PŚ w pięcioboju nowoczesnym (Szekesfehervar/Węgry)
3 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Dauha/Katar)
3-5 Żeglarski Puchar PZŻ (Krynica Morska)
3-5 Finałowy turniej LM koszykarzy
3-19 Piłkarskie ME do lat 17 (Irlandia)
4 PŚ w szermierce - floret kobiet (Tauberbischofseim/Niemcy)
4 PŚ w szermierce - floret mężczyzn (St.Petersburg/Rosja)
5 GP Hiszpanii – el. motocyklowych MŚ (Jerez de la Frontera)
5 PŚ w szermierce - floret kobiet drużynowo (Tauberbischofseim/Niemcy)
5 GP w szermierce - szpada kobiet i mężczyzn (Cali/Kolumbia)
5 PŚ w szermierce - floret mężczyzn drużynowo (St.Petersburg/Rosja)
5-12 Turniej im. F. Stamma (Warszawa)
6-12 PŚ w łucznictwie (Szanghaj/Chiny)
6-14 Żeglarskie ME klasy 470 (San Remo/Włochy)
7-8 Piłkarska LM - rewanżowe mecze półfinałowe
7-18 Strzelecki PŚ w rzutkach (Changwon/Korea Płd.)
8-12 ITTF Challenge w tenisie stołowym (Otocec/Słowenia)
8–12 World Tour w siatkówce plażowej (Los Angeles/USA)
9 Piłkarska LE - rewanżowe mecze półfinałowe
9-12 Rajd Chile – el. samochodowych MŚ
9-17 Żeglarskie ME klasy Finn (Marsala/Włochy)
10-11 Zapaśnicze MP seniorów - styl klasyczny (Kartuzy)
10-12 Regaty eliminacyjne w kajakarstwie - Puchar Polski (Poznań)
10-12 PŚ w wioślarstwie(Płowdiw/Bułgaria)
10-12 Grand Slam w judo (Baku/Azerbejdżan)
10-12 Wyścig kolarski CCC Tour - Grody Piastowskie
10-12 Żeglarski Puchar PZŻ (Krynica Morska)
10-19 Indywidualne MP w szachach (Warszawa)
10-26 MŚ elity (Bratysława i Koszyce/Słowacja)
11 PŚ w szermierce - szabla kobiet (Tunis/Tunezja)
11 PŚ w szermierce - szabla mężczyzn (Madryt/Hiszpania)
11-12 Festiwal Sztafet IAAF World Relays (Jokohama/Japonia)
11.05-2.06 Wyścig kolarski Giro d'Italia
12 PŚ w szermierce - szabla mężczyzn drużynowo (Madryt/Hiszpania)
12 PŚ w szermierce - szabla kobiet drużynowo (Tunis/Tunezja)
12 Formuła 1 - GP Hiszpanii (Barcelona)
12-18 Wyścig kolarski Dookoła Kalifornii (USA)
13-19 Żeglarskie ME klas 49er, 49erFX i Nacra 17 (Weymouth, Portland, W.Brytania)
14-18 ITTF Challenge w tenisie stołowym (Zagrzeb/Chorwacja)
15–16 World Tour w siatkówce plażowej (Itapema/Brazylia)
15-19 MP w pływaniu (Olsztyn)
16–19 ME w gimnastyce artystycznej (Baku/Azerbejdżan)
17-19 PŚ w kolarstwie górskim (Albstadt/Niemcy)
17-19 Finałowy turniej Euroligi koszykarzy (Vitoria-Gasteiz/Hiszpania)
18 Finał Ligi Mistrzyń w siatkówce
18 PŚ w szermierce - szpada kobiet (Dubaj/Zjednoczone Emiraty Arabskie)
18 Finał piłkarskiej Ligi Mistrzyń (Budapeszt/Węgry)
18 Żużlowa GP Polski – el. MŚ (Warszawa)
18 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Szanghaj/Chiny)
18-19 PŚ w szermierce - szpada mężczyzn (Paryż/Francja)
18-19 MP w biegu na orientację - średni dystans, bieg nocny (Smołdzęcino)
18-19 Wioślarskie MEJ (Essen/Niemcy)
18-19 PE kadetów w judo (Bielsko-Biała)
18-19 Ekstraklasa piłkarska - ostatnia kolejka fazy finałowej
18-19 Szermiercze MP w szabli (Warszawa)
18-25 Żeglarskie ME klasy Laser (Porto/ Portugalia)
19 GP Francji – el. motocyklowych MŚ (Le Mans)
19 GP w szermierce - floret kobiet i mężczyzn (Szanghaj/Chiny)
19 PŚ w szermierce - szpada kobiet drużynowo (Dubaj/Zjednoczone Emiraty Arabskie)
19 PE w chodzie sportowym (Olita/Litwa)
20-26 Żeglarskie Medemblik Regatta (Medemblik/Holandia)
21-23 Liga Narodów kobiet, m.in. turniej w Radomiu w udziałem reprezentacji Polski, Włoch,
Tajlandii i Niemiec
21-26 PŚ w łucznictwie (Antalya/Turcja)
21-26 PŚ w pięcioboju nowoczesnym (Kladno/Czechy)
22-25 ITTF Challenge w tenisie stołowym (Bangkok/Tajlandia)
22-26 ITTF Junior Circuit Premium w tenisie stołowym (Władysławowo)
22-26 Wyścig kolarski Bałtyk-Karkonosze Tour
22–26 World Tour w siatkówce plażowej (Jinjiang/Chiny)
23-25 PE w sumo (Brandenburg/Niemcy)
23-26 MP Match Play w golfie (do ustalenia)
23-26 PŚ w kajakarstwie (Poznań)
23-26 Drużynowe kwalifikacje olimpijskie WKKW dla Grupy C w jeździectwie (Baborówko)
23.05-15.06 Piłkarskie MŚ do lat 20 (Łódź, Bydgoszcz, Gdynia, Lublin, Tychy, Bielsko-Biała)
24-25 MMP U23 w podnoszeniu ciężarów (miejsce do ustalenia)
24-26 GP w judo (Hohhot/Chiny)
24-26 Rajd Lipawy – el. samochodowych ME
24-26 PŚ w kolarstwie górskim (Nove Mesto/Czechy)
24-31 PŚ w strzelectwie (Monachium/Niemcy)
25-26 Szermiercze MP w szpadzie (Kraków)
25-26 Szermiercze MP we florecie (Poznań)
26 GP w szermierce - szabla kobiet i mężczyzn (Moskwa/Rosja)
26 Formuła 1 - GP Monako (Monte Carlo)
26.05-9.06 French Open w tenisie (Paryż/Francja)
28-30 Liga Narodów kobiet w siatkówce
28.05-2.06 ITTF World Tour Platinum w tenisie stołowym (Shenzhen/Chiny)
29 Finał piłkarskiej LE (Baku/Azerbejdżan)
29.05-2.06 World Tour w siatkówce plażowej (Ostrawa/Czechy)
30.05-2.06 Rajd Portugalii – el. samochodowych MŚ
31.05-2.06 Rajd Nadwiślański – el. samochodowych MP
31.05-2.06 Wioślarskie ME (Lucerna/Szwajcaria)
31.05-2.06 PŚ w kajakarstwie (Duisburg/Niemcy)
31.05–2.06 MP w akrobatyce sportowej (Chorzów)
31.05–30.06 Liga Narodów siatkarzy - faza interkontynentalna

Czerwiec

do 2 ITTF World Tour Platinum w tenisie stołowym (Shenzhen/Chiny)
do 2 Wioślarskie ME (Lucerna/Szwajcaria)
do 2 PŚ w kajakarstwie (Duisburg/Niemcy)
do 2 Wyścig kolarski Giro d'Italia
do 2 Rajd Portugalii – el. samochodowych MŚ
do 2 Rajd Nadwiślański – el. samochodowych MP
do 2 MP w akrobatyce sportowej (Chorzów)
do 2 World Tour w siatkówce plażowej (Ostrawa/Czechy)
do 9 French Open w tenisie (Paryż/Francja)
do 30 Liga Narodów siatkarzy - faza interkontynentalna
do 15 Piłkarskie MŚ do lat 20 (Łódź, Bydgoszcz, Gdynia, Lublin, Tychy, Bielsko-Biała)
1 Finał piłkarskiej LM (Madryt/Hiszpania)
1 Żużlowa GP Słowenii – el. MŚ (Krsko)
1-2 Final Four LM piłkarzy ręcznych (Kolonia/Niemcy)
1-2 MP w gimnastyce artystycznej (miejsce do ustalenia)
1-8 MŚJ U20 w podnoszeniu ciężarów (Suva/Fidżi)
2 GP Włoch – el. motocyklowych MŚ (Mugello)
2 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Sztokholm/Szwecja)
3-9 Zapaśnicze MEJ (Pontevedra/Hiszpania)
3-9 Challenger Poznań Open w tenisie (Poznań)
3-11 Piłkarskie mecze międzypaństwowe
3-14 Letnia Uniwersjada (Neapol/Włochy)
4-6 Liga Narodów kobiet w siatkówce
4-9 ITTF World Tour w tenisie stołowym (Hongkong)
4-9 MME w pięcioboju nowoczesnym (Drzonków)
5 Turniej finałowy Ligi Narodów UEFA: półfinał Portugalia - Szwajcaria (Porto/Portugalia)
5 69. Kongres FIFA (Paryż/Francja)
6 Turniej finałowy Ligi Narodów UEFA: półfinał: Holandia - Anglia (Guimaraes/Portugalia)
6 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Rzym/Włochy)
6-9 Strzeleckie MPJ w rzutkach (Bydgoszcz)
6-16 FIH Series Final mężczyzn (kw. do IO) w hokeju na trawie z udziałem Polaków (Indie)
7 El. piłkarskich ME 2020: Macedonia - Polska
7-9 MP w golfie (miejsce do ustalenia)
7-10 Klubowy PE Challenge 1 w hokeju na trawie z udziałem Pomorzanina Toruń (Siemianowice Śląskie)
7.06-7.07 Piłkarskie MŚ kobiet (Francja)
8 Runda kwalifikacyjna żużlowej GP (Glasgow/W. Brytania; Zarnovica/Słowacja; Lamothe/Francja)
9 Turniej finałowy Ligi Narodów UEFA: mecz o 3. miejsce (Guimaraes/Portugalia)
9 Finał Ligi Narodów UEFA (Porto/Portugalia)
9 Formuła 1 - GP Kanady (Montreal)
9-16 Wyścig kolarski Criterium du Dauphine (Francja)
10 El. piłkarskich ME 2020: Polska - Izrael (Warszawa)
10 Runda kwalifikacyjna żużlowej GP (Abensberg/Niemcy)
10-16 MŚ w łucznictwie (Hertogenbosch/Holandia)
11-13 Liga Narodów kobiet w siatkówce
12-16 ITTF World Tour Platinum w tenisie stołowym (Sapporo/Japonia)
12-16 World Tour w siatkówce plażowej (Warszawa)
13 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Oslo/Norwegia)
13-16 Zawody międzynarodowe w strzelectwie (Suhl/Niemcy)
13-16 Rajd Sardynii – el. samochodowych
13-16 Międzynarodowe oficjalne zawody w skokach Dywizja I w jeździectwie (Sopot)
14-16 PŚ w kajakarstwie górskim (Lee Valley/Wielka Brytania)
14-16 Kolarski Małopolski Wyścig Górski
14.06-7.07 Mistrzostwa Ameryki Południowej - Copa America (Brazylia)
14.06-7.07 Złoty Puchar CONCACAF (USA, Kostaryka)
15 Żużlowa GP Czech – el. MŚ (Praga)
15-23 Wyścig kolarski Dookoła Szwajcarii
15-23 FIH Series Final kobiet (kw. do IO) w hokeju na trawie z udziałem Polek (Japonia)
15.06-13.07 Puchar Narodów Afryki w piłce nożnej (miejsce do ustalenia)
16 GP Katalonii – el. motocyklowych MŚ (Barcelona/Hiszpania)
16 Memoriał Janusza Kusocińskiego (Chorzów)
16 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Rabat/Maroko)
16-30 Piłkarskie ME do lat 21 (Włochy, San Marino); w tym 16.06 Polska - Belgia (Reggio Emilia),
19.06 Włochy - Polska (Bolonia), 22.06 Hiszpania - Polska (Bolonia)
17-22 ME w szermierce (Duesseldorf/Niemcy)
17-23 Zapaśnicze ME kadetów (Faenza/Włochy)
18-20 Liga Narodów kobiet w siatkówce
20 Lekkoatletyczny Mityng "Złote Kolce" (Ostrawa/Czechy)
21-23 PŚ w wioślarstwie (Poznań)
21-23 PŚ w kajakarstwie górskim (Bratysława/Słowacja)
21-23 MP seniorów i seniorek w podnoszeniu ciężarów (miejsce do ustalenia)
21-30 Igrzyska Europejskie (Mińsk/Białoruś)
22 Wyścig kolarski GP Doliny Baryczy - Memoriał Grundmana i Wizowskiego
22-23 MP w biegu na orientację - dystans klasyczny, sztafety (Przesiek)
22-23 Memoriał Ireny Szydłowskiej w łucznictwie (Warszawa)
22-30 Kieler Woche w żeglarstwie (Kilonia/Niemcy)
23 Formuła 1 - GP Francji (Le Castellet)
27-30 MEJ w biegu na orientację (Grodno/Białoruś)
27-30 ME kadetów w judo (Warszawa)
27-30 Puchar Unii Europejskiej 15, 17, 20 lat w podnoszeniu ciężarów (Irlandia)
27-30 PŚ – finał w pięcioboju nowoczesnym (Tokio/Japonia)
27.06-7.07 ME koszykarek (Łotwa, Serbia)
28-30 PŚ w kajakarstwie górskim (Tacen/Słowenia)
28-30 Rajd Polski – el. samochodowych ME
28-30 Rajd Polski – el. samochodowych MP
28-30 Zapaśnicze ME U15 (Kraków)
28-31 MPJ w sumo (Zamość)
28.06-7.07 MŚ w siatkówce plażowej (Hamburg/Niemcy)
30 GP Holandii – el. motocyklowych MŚ (Assen)
30 Formuła 1 - GP Austrii (Spielberg)
30 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Eugene, USA)

Lipiec

do 7 MŚ w siatkówce plażowej (Hamburg/Niemcy)
do 7 Piłkarskie MŚ kobiet (Francja)
do 7 Mistrzostwa Ameryki Południowej - Copa America (Brazylia)
do 7 Złoty Puchar CONCACAF (USA, Kostaryka)
do 7 ME koszykarek (Łotwa, Serbia)
do 13 Puchar Narodów Afryki w piłce nożnej (miejsce do ustalenia)
1-7 PŚ w łucznictwie (Berlin/Niemcy)
1-14 Wimbledon (Londyn/W.Brytania)
2-7 ITTF World Tour w tenisie stołowym (Korea)
2-9 Żeglarskie MŚ klasy Laser Standard (Sakaiminato/Japonia)
3-6 Kolarski Wyścig Solidarności i Olimpijczyków
3-7 MEJ w szachach szybkich i błyskawicznych (Tallinn/Estonia)
3-7 Turniej finałowy Ligi Narodów kobiet w siatkówce (Chiny)
4-7 Strzeleckie MP w rzutkach (Wrocław)
4-7 Faza finałowa ME koszykarek (Belgrad/Serbia)
5 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Lozanna/Szwajcaria)
5-7 GP w judo (Montreal/Kanada)
5-7 MP w ujeżdżeniu (Radzionków)
5-7 PŚ w kolarstwie górskim (Vallnord/Andora)
6 Żużlowa GP Szwecji – el. MŚ (Hallstavik)
6-12 MŚJ w biegu na orientację (Aarhus/Dania)
6-28 Wyścig kolarski Tour de France
7 GP Niemiec – el. motocyklowych MŚ (Hohenstein-Ernstthal)
7-14 MMŚ w pięcioboju nowoczesnym (Drzonków)
7-15 ME 20-23 lat w podnoszeniu ciężarów (Chisinau/Mołdawia)
7-16 Młodzieżowe ME w tenisie stołowym (Ostrawa/Czechy)
8-14 ME kobiet w boksie (miejsce do ustalenia)
8-15 Strzeleckie ME - ruchoma tarcza (Gyenesdias/Węgry)
9-14 ITTF World Tour Platinum w tenisie stołowym (Geelong/Australia)
9-14 World Tour w siatkówce plażowej (Gstaad/Szwajcaria)
10-18 Drużynowe MEJ w szachach (Pardubice/Czechy)
11-14 Lekkoatletyczne młodzieżowe ME U23 (Gavle/Szwecja)
11-18 Test przedolimpijski w łucznictwie (Tokio/Japonia)
12 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Monako)
12-14 PŚ w wioślarstwie (Rotterdam/Holandia)
12-14 PŚ w kolarstwie górskim (Les Gets/Francja)
12-14 GP w judo (Budapeszt/Węgry)
12-14 Rajd Elektreny – el. samochodowych MP (Litwa)
13.07-3.08 Żeglarskie Volvo Gdynia Sailing Days 2019
14 Formuła 1 - GP W.Brytanii (Silverstone)
14 Memoriał Ireny Szewińskiej (miejsce do ustalenia)
14-20 Młodzieżowe ME kobiet U21 2. dywizji w hokeju na trawie z udziałem Polek (Antalya/Turcja)
14-27 Piłkarskie ME do lat 19 (Armenia)
15-21 Młodzieżowe ME mężczyzn U21 w hokeju na trawie z udziałem Polaków (Walencja/Hiszpania)
15-23 MŚ w szermierce (Budapeszt/Węgry)
16-21 MŚJ i U-23 w kajakarstwie górskim (Kraków)
17-21 World Tour w siatkówce plażowej (Espinho/Portugalia)
17-21 World Tour w siatkówce plażowej (Edmonton/Kanada)
17-24 Żeglarskie MŚ klasy Laser Radial (Sakaiminato/Japonia)
18-21 Lekkoatletyczne MEJ do lat 20 (Boras/Szwecja)
18-26 MŚJ w pięcioboju nowoczesnym (Sofia/Bułgaria)
18-27 MŚ do lat 21 siatkarzy (Manama/Bahrajn)
19-21 Rajd di Roma Capitale – el. samochodowych ME
20-21 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Londyn/W.Brytania)
21-28 MŚ w pływaniu (Gwangju/Korea Płd.)
24-27 Wyścig kolarski Dookoła Mazowsza
24-28 Wioślarskie MMŚ (Sarasota/USA)
24-28 ITTF Challenge Plus w tenisie stołowym (Pjongczang/Korea Płn.)
24-28 World Tour w siatkówce plażowej (Tokio/Japonia)
25-28 Klubowe Mistrzostwa Polski w golfie (miejsce do ustalenia)
25-28 MP w powożeniu zaprzęgami parokonnymi (Ptakowice)
26-28 GP w judo (Zagrzeb/Chorwacja)
26-28 MPJ w łucznictwie (Kraków)
27 MŚ juniorów na żużlu - 1. turniej finałowy (Polska)
28 Formuła 1 - GP Niemiec (Hockenheim)
26.07–3.08 ME mężczyzn 2. dywizji w hokeju na trawie z udziałem Polaków (Cambrai/Francja)
29.07-4.08 Zapaśnicze MŚ kadetów (Sofia/Bułgaria)
31.07-4.08 World Tour w siatkówce plażowej (Wiedeń/Austria)

Sierpień

do 3 ME mężczyzn 2. dywizji w hokeju na trawie z udziałem Polaków (Cambrai/Francja)
do 3 Żeglarskie Volvo Gdynia Sailing Days 2019
do 4 Zapaśnicze MŚ kadetów (Sofia/Bułgaria)
do 4 World Tour w siatkówce plażowej (Wiedeń/Austria)
1-4 MP w strzelectwie (Wrocław)
1-4 MŚJ i U-23 w kajakarstwie (Pitesti/Rumunia)
1-4 Rajd Finlandii – el. samochodowych MŚ
1-4 Zapaśniczy Memoriał Wacława Ziółkowskiego - styl wolny;
Memoriał Władysława Pytlasińskiego - styl klasyczny; Poland Open kobiet (Warszawa)
2-4 PŚ w kolarstwie górskim (Val di Sole/Włochy)
2-4 Interkontynentalne turnieje kw. w siatkówce do igrzysk olimpijskich w Tokio
2-9 Żeglarskie MŚ klasy 470 (Enoshima/Japonia)
3 Wyścig kolarski Clasica San Sebastian (Hiszpania)
3 Żużlowa GP Polski – el. MŚ (Wrocław)
3-4 PE juniorów w judo (Gdynia)
3-4 Młodzieżowe MP w łucznictwie (Dobrcz)
3 Festiwal Rzutów im. Kamili Skolimowskiej (Władysławowo/Cetniewo)
3-9 Wyścig kolarski Tour de Pologne
4 GP Czech – el. motocyklowych MŚ (Brno)
4 Wyścig kolarski Prudential RideLondon - Surrey Classic (W.Brytania)
4 Formuła 1 - GP Węgier (Budapeszt)
4-10 ME kobiet 2. dywizji w hokeju na trawie z udziałem Polek (Glasgow/Szkocja)
4-11 MŚ weteranów w badmintonie (Katowice)
5-11 ME w siatkówce plażowej (Moskwa/Rosja)
6-11 ME w pięcioboju nowoczesnym (Bath/Wielka Brytania)
7-11 Wioślarskie MŚJ (Tokio/Japonia)
8-10 Rajd Rzeszowski – el. samochodowych MP
9-11 PE w sumo (Krotoszyn)
9-11 PŚ w kolarstwie górskim (Lenzerheide/Szwajcaria)
9-11 Interkontynentalne turnieje kwalifikacyjne siatkarzy do igrzysk w Tokio
9-11 Lekkoatletyczny drużynowe ME (Bydgoszcz)
11 GP Austrii – el. motocyklowych MŚ (Spielberg)
11-22 Strzelecki PŚ w rzutkach (Lahti/Finlandia)
12-15 Zawody międzynarodowe w strzelectwie (Suhl/Niemcy)
12-18 Wyścig kolarski Binck Bank Tour (Belgia/Holandia)
12-18 Zapaśnicze MŚJ (Tallinn/Estonia)
13-17 MŚ w biegu na orientację (Knatterudfjellet/Norwegia)
13-18 ITTF World Tour w tenisie stołowym (Panagyurishte/Bułgaria)
14 Mecz o Superpuchar Europy UEFA (Stambuł/Turcja)
14-18 World Tour w siatkówce plażowej (Moskwa/Rosja)
15-18 ME w powożeniu zaprzęgami czterokonnymi (Donaueschingen/Niemcy)
15-18 ME w sportowych rajdach konnych 160km (Euston Park/W.Brytnia)
15-18 ME kuców - ujeżdżenie/skoki/WKKW (Strzegom)
15-22 Żeglarski Olympic Test Event (Enoshima/Japonia)
16-18 Rajd Barum – el. samochodowych ME
17 Kolarski Memoriał Henryka Łasaka
17 Wyścig kolarski Puchar Ministra Obrony Narodowej
17 Żużlowa GP Szwecji – el. MŚ (Malilla)
18 Wyścig kolarski Puchar Uzdrowisk Karpackich
18 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Birmingham/W.Brytania)
19-25 MŚJ w łucznictwie (Madryt/Hiszpania)
19-25 MŚ w badmintonie (Bazylea/Szwajcaria)
19-25 PŚ w łucznictwie (Salt Lake City/USA)
19-25 ME w skokach, ujeżdżeniu, paraujeżdżeniu (Rotterdam/Holandia)
20-21 MŚ we wspinaczce sportowej (Hachioji/Japonia)
20-25 MŚ juniorów w pływaniu (Budapeszt/Węgry)
20-25 ITTF World Tour w tenisie stołowym (Ołomuniec/Czechy)
21-25 MŚ w kajakarstwie (Szeged/Węgry)
21-30 MŚ do lat 19 siatkarzy (Tunis/Tunezja)
22-25 Rajd Niemiec – el. samochodowych MŚ
23-25 Lekkoatletyczne MP (Radom)
23-25 MP w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi (Bogusławice)
23.08-8.09 ME kobiet w siatkówce (Polska; Turcja; Węgry; Słowacja)
24 Żużlowa GP Challenge (Gorican/Chorwacja)
24 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Paryż/Francja)
24.08-15.09 Wyścig kolarski Vuelta a Espana
25 GP Wielkiej Brytanii – el. motocyklowych MŚ (Silverstone)
25 Wyścig kolarski Cyclassics Hamburg (Niemcy)
25-31 MŚ w judo (Tokio/Japonia)
25.08-1.09 Wioślarskie MŚ (Linz/Austria)
25.08-1.09 ME juniorów i kadetów kickboxingu (Gyoer/Węgry)
26.08-3.09 PŚ w strzelectwie (Rio de Janeiro/Brazylia)
26.08–8.09 US Open w tenisie (Nowy Jork/USA)
28.08-1.09 MŚ w kolarstwie górskim (Mont-Sainte-Anne/Kanada)
29 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Zurych/Szwajcaria)
29.08-1.09 Jeździeckie ME WKKW (Luhmuhlen/Niemcy)
30.08-1.09 PŚ w kajakarstwie górskim (Markkleeberg/Niemcy)
30.08-1.09 MP w kajakarstwie (Poznań)
30.08-1.09 MP juniorów do lat 12, 14, 16 i 18 w szachach szybkich i błyskawicznych (Rzeszów)
30.08-1.09 Żeglarskie MP klas nieolimpijskich (Gdańsk)
31 Żużlowa GP Niemiec – el. MŚ (Teterow)
31.08-15.09 MŚ koszykarzy (Chiny)

Wrzesień

do 1 PŚ w kajakarstwie górskim (Markkleeberg/Niemcy)
do 1 MP w kajakarstwie (Poznań)
do 1 ME juniorów i kadetów kickboxingu (Gyoer/Węgry)
do 1 Wioślarskie MŚ (Linz/Austria)
do 1 MŚ w kolarstwie górskim (Mont-Sainte-Anne/Kanada)
do 1 MP juniorów do lat 12, 14, 16 i 18 w szachach szybkich i błyskawicznych (Rzeszów)
do 1 Żeglarskie MP klas nieolimpijskich (Gdańsk)
do 1 Jeździeckie ME WKKW (Luhmuhlen/Niemcy)
do 3 PŚ w strzelectwie (Rio de Janeiro/Brazylia)
do 8 US Open w tenisie (Nowy Jork/USA)
do 8 ME kobiet w siatkówce (Polska; Turcja; Węgry; Słowacja)
do 15 Wyścig kolarski Vuelta a Espana
do 15 MŚ koszykarzy (Chiny)
1 Wyścig kolarski Bretagne Classic - Ouest France (Francja)
1 Formuła 1 - GP Belgii (Spa-Francorchamps)
1 Lekkoatletyczny Mityng ISTAF (Berlin/Niemcy)
2-9 MŚ w pięcioboju nowoczesnym (Budapeszt/Węgry)
2-10 Piłkarskie mecze międzypaństwowe
3-8 Drużynowe ME w tenisie stołowym (Nantes/Francja)
3-17 Strzeleckie MŚ w rzutkach (Lonato/Włochy)
4-9 World Tour w siatkówce plażowej (Rzym/Włochy)
5-7 Rajd Śląska – el. samochodowych MP
5-8 Jeździeckie MP WKKW (Sopot)
5-8 Żeglarskie MP klas olimpijskich (Gdańsk)
5-8 MP w łucznictwie (Bytom)
5-8 MP - karabin 300 m (Jawor)
5-14 ME U15, U17 w podnoszeniu ciężarów (Konstanca/Rumunia)
6 El. piłkarskich ME 2020: Słowenia - Polska
6 Lekkoatletyczny Mityng Diamentowej Ligi (Bruksela/Belgia)
6-8 PŚ w kajakarstwie górskim (Praga/Czechy)
6–8 MP w skokach na trampolinie (Zielona Góra)
7 Żużlowa GP Danii– el. MŚ (Vojens/Dania)
7-8 Wioślarskie MME (Ioannina/Grecja)
7-8 MP w biegu na orientację - sprint, sztafety sprinterskie (Serock)
8 Formuła 1 - GP Włoch (Monza)
9 El. piłkarskich ME 2020: Polska - Austria (Warszawa)
9-20 MŚ mężczyzn w boksie (Soczi/Rosja)
9.09-2.10 PŚ w szachach (Chanty-Mansyjsk/Rosja)
10-15 Faza finałowa MŚ koszykarzy (Chiny)
11-15 MŚ w powożeniu zaprzęgami parokonnymi (Drebkau/Niemcy)
12-15 ME juniorów w judo (Vantaa/Finlandia)
12-15 Rajd Turcji – el. samochodowych MŚ
12-15 Jeździeckie MP w skokach (Jakubowice)
12-23 ME - pistolet i karabin (Bolonia/Włochy)
12-29 ME siatkarzy (Belgia; Francja; Holandia; Słowenia)
13 Wyścig kolarski GP Quebecu (Kanada)
14 MŚ juniorów na żużlu - 2. turniej finałowy (Łotwa)
14 Memoriał Kamili Skolimowskiej (Chorzów)
14-15 Wioślarskie MP (Poznań)
14-15 MP w łukach bloczkowych (Więcławice)
15 GP San Marino – el. motocyklowych MŚ (Misano/Włochy)
15 Wyścig kolarski GP Montrealu (Kanada)
16–22 MŚ w gimnastyce artystycznej (Baku/Azerbejdżan)
16-22 Zapaśnicze MŚ seniorów (Astana/Kazachstan)
16-25 MŚ seniorek i seniorów w podnoszeniu ciężarów (Pattaya/Tajlandia)
20-21 Zapaśnicze MMP U23 (Poznań)
21 Żużlowa GP W. Brytanii – el. MŚ (Cardiff)
21-29 Kolarskie MŚ (Yorkshire/Wielka Brytania)
22 GP Aragonii – el. motocyklowych MŚ (Alcaniz/Hiszpania)
22 Formuła 1 - GP Singapuru
22-27 ME - karabin 300 m (Tolmezzo/Włochy)
22-28 Żeglarskie MŚ klasy RS:X (Torbole/Włochy)
25-27 Otwarte MP w pięcioboju nowoczesnym (Drzonków)
25-29 ITTF Challenge Plus w tenisie stołowym (Asuncion/Paragwaj)
25-29 MŚ w kajakarstwie górskim (Seu d'Urgell/Hiszpania)
25-29 Młodzieżowe MP w strzelectwie (Bydgoszcz)
26-31 ME młodzieżowców, juniorów i kadetów w sumo (Szeged Szent Mikos/Węgry)
27-28 Zapaśnicze MMP U23 - styl wolny i kobiet (Rudnik)
27-29 Rajd Cypru – el. samochodowych ME
28.09-6.10 Lekkoatletyczny MŚ (Dauha/Katar)
29 Formuła 1 - GP Rosji (Soczi)

Październik

do 2 PŚ w szachach (Chanty-Mansyjsk/Rosja)
do 6 Lekkoatletyczny MŚ (Dauha/Katar)
1-6 ITTF World Tour w tenisie stołowym (Sztokholm/Szwecja)
1-15 PŚ siatkarzy (Japonia)
1-13 MŚ U14, U16, U18 w szachach (Nagpur/Indie)
3-6 Finał PP - karabin i pistolet (do ustalenia)
3-6 Rajd Wielkiej Brytanii – el. samochodowych MŚ
4 MŚ juniorów na żużlu - 3. turniej finałowy (Czechy)
4-6 PZG Masters w golfie (do ustalenia)
4-6 Top 10 juniorów i kadetów w tenisie stołowym (Noordwijk/Holandia)
4-6 Rajd Dolnośląski – el. samochodowych MP
4–13 MŚ w gimnastyce sportowej kobiet i mężczyzn (Stuttgart/Niemcy)
5 Żużlowa GP Polski – el. MŚ (Toruń)
5-27 Piłkarskie MŚ do lat 17 (Peru)
6 GP Tajlandii – el. motocyklowych MŚ (Buriram)
6-12 MMP mężczyzn w boksie (miejsce do ustalenia)
7-15 Piłkarskie mecze międzypaństwowe
8-13 ITTF World Tour Platinum w tenisie stołowym (Brema/Niemcy)
8-13 Zapaśnicze MŚ weteranów (Tbilisi/Gruzja)
10 El. piłkarskich ME 2020: Łotwa - Polska
12 Wyścig kolarski Il Lombardia (Włochy)
13 El. piłkarskich ME 2020: Polska - Macedonia (Warszawa)
13 Formuła 1 - GP Japonii (Suzuka)
14-26 MŚ do lat 20 w szachach (New Delhi/Indie)
15-20 Wyścig kolarski Tour of Guangxi (Chiny)
16-19 MŚJ w judo (Marrakesz/Maroko)
16-20 ITTF Challenge w tenisie stołowym (Cancun/Meksyk)
16-20 ITTF Challenge w tenisie stołowym (Władysławowo/Polska)
18-20 PŚ kobiet (Chengdu/Chiny)
19-20 MŚ seniorów i juniorów w sumo (Honolulu/USA)
20 GP Japonii – el. motocyklowych MŚ (Motegi)
20-27 MŚ kickboxingu - K-1, Low Kick, Light Contact (Sarajewo/Bośnia I Hercegowina)
22-27 El. futsalowych MŚ - turnieje rundy głównej (jeden w Polsce, z udziałem Polaków)
23-28 MMP kobiet w boksie (miejsce do ustalenia)
23-31 ITTF World Cadet Challenge w tenisie stołowym (Cetniewo)
23.10-3.11 Drużynowe ME w szachach (Batumi/Gruzja)
24-27 Rajd Katalonii – el. samochodowych MŚ
25-27 PŚ mężczyzn w tenisie stołowym (Chengdu/Chiny)
25-27 Grand Slam w judo (Abu Zabi/ZEA)
25.10–3.11 ME w akrobatyce sportowej (Holon/Izrael)
26-27 Wioślarskie Centralne kontrolne regaty jesienne (Poznań)
26-27 GP Polski w pływaniu (Oświęcim)
27 GP Australii – el. motocyklowych MŚ (Phillip Island)
27 Formuła 1 - GP Meksyku (Meksyk)
28.10-3.11 Zapaśnicze MMŚ U23 (Budapeszt/Węgry)
30.10-3.11 ITTF Challenge w tenisie stołowym (Mińsk/Białoruś)
30.10-3.11 ITTF Challenge w tenisie stołowym (Agadir/Maroko)
31.10-6.11 Turniej międzynarodowy w sumo (Okinoshu/Japonia)

Listopad

do 3 ITTF Challenge w tenisie stołowym (Mińsk/Białoruś)
do 3 ITTF Challenge w tenisie stołowym (Agadir/Maroko)
do 3 Drużynowe ME w szachach (Batumi/Gruzja)
do 3 ME w akrobatyce sportowej (Holon/Izrael)
do 3 Zapaśnicze MMŚ U23 (Budapeszt/Węgry)
do 6 Turniej międzynarodowy w sumo (Okinoshu/Japonia)
1-3 MME w judo (Iżewsk/Rosja)
3 GP Malezji – el. motocyklowych MŚ (Sepang)
3 Formuła 1 - GP USA (Austin)
5-7 Światowa Konferencja Antydopingowa (Katowice)
6-10 Drużynowy PŚ w tenisie stołowym (Tokio/Japonia)
7 Losowanie rundy elitarnej futsalowych MŚ
7-10 PE w sumo (Niżny Nowogród/Rosja)
8-10 GP w judo (Taszkent/Uzbekistan)
8-10 Rajd Węgier – el. samochodowych ME
9-10 GP Polski w pływaniu (Łódź)
9-10 Finał tenisowego Pucharu Federacji - Grupa Światowa
11-19 Piłkarskie mecze międzypaństwowe
12-17 ITTF World Tour Platinum w tenisie stołowym (Linz/Austria)
13-17 ITTF Challenge w tenisie stołowym (Dżakarta/Indonezja)
14-17 Rajd Australii – el. samochodowych MŚ
15-17 GP w judo (Haga/Holandia)
16 El. piłkarskich ME 2020: Izrael - Polska
17 GP Walencji – el. motocyklowych MŚ (Cheste/Hiszpania)
17 Formuła 1 - GP Brazylii (Sao Paulo)
18-24 Puchar Davisa - turniej finałowy World Cup of Tennis Finals
19 El. piłkarskich ME 2020: Polska - Słowenia (Warszawa)
19-23 ITTF Challenge w tenisie stołowym (Antalya/Turcja)
21-25 ME U-24 w pięcioboju nowoczesnym (Drzonków)
22-24 Grand Slam w judo (Osaka/Japonia)
23-24 GP Polski w pływaniu (Poznań)
24.11-1.12 MŚ juniorów w tenisie stołowym (Bangkok/Tajlandia)
24.11-1.12 MŚ w kickboxingu - Pointfighting, Kick Light, Full Contact (Antalya/Turcja)
28.11-1.12 Zawody kwalifikacyjne do igrzysk Tokio 2020 we wspinaczce sportowej (Tuluza/Francja)
28.11–1.12 MŚ w skokach na trampolinie (Tokio/Japonia)
29.11-8.12 Żeglarskie MŚ klasy 49er, 49erFX i Nacra 17 (Auckland/Nowa Zelandia)
30.11–15.12 MŚ piłkarek ręcznych (Japonia)

Grudzień

do 1 MŚ w kickboxingu - Pointfighting, Kick Light, Full Contact (Antalya/Turcja)
do 1 Zawody kwalifikacyjne do igrzysk Tokio 2020 we wspinaczce sportowej (Tuluza/Francja)
do 1 MŚ juniorów w tenisie stołowym (Bangkok/Tajlandia)
do 1 MŚ w skokach na trampolinie (Tokio/Japonia)
do 8 Żeglarskie MŚ klasy 49er, 49erFX i Nacra 17 (Auckland/Nowa Zelandia)
do 15 MŚ piłkarek ręcznych (Japonia)
1 Formuła 1 - GP Abu Zabi (Yas Marina)
4-8 Pływackie ME na krótkim basenie (Glasgow/W. Brytania)
4-8 ITTF Challenge Plus w tenisie stołowym (Markham/Kanada)
8 ME w biegach przełajowych (Lizbona/Portugalia)
11-15 ME w szachach szybkich i błyskawicznych (Skopje/Macedonia)
12-15 ITTF World Tour Grand Finals w tenisie stołowym (miejsce do ustalenia)
13-21 Żeglarskie MŚ klasy Finn (Melbourne/Australia)
14-15 World Masters w judo (Kanton/Chiny)
18-22 Pływackie MP na krótkim basenie (miejsce do ustalenia)
26 Regaty żeglarskie Sydney-Hobart