Villarreal CF : Panathinaikos Ateny 1:1 (0:0)
Bramki: G. Karagounis (59'), G. Rossi (67' - karny)

Sporting Lizbona : Bayern Monachium 0:5 (0:1)
Bramki: F. Ribery (42' , 63' - karny) , Klose (57') , L. Toni (84' , 90')

Chelsea Londyn - Juventus Turyn 1:0 (1:0)
Bramka: Drogba (12')

Chelsea: Cech - A. Cole, Terry, Alex, Bosingwa - Ballack (81' - Mancienne), Obi Mikel, Lampard - Anelka, Drogba, Kalou (72' - Malouda)

Juventus: Buffon - Molinaro, Legrotaglie, Chiellini, Mellberg - Nedved, Tiago (62' - Marchisio), Sissoko (86' - Trezeguet), Camoranesi (52' - Marchionni) - Amauri, Del Piero

Gospodarze atakują od samego początku spotkania. Już w 4. minucie padł pierwszy strzał na bramkę Gianluigiego Buffona w 4. minucie. Włoski bramkarz jednak bez problemów poradził sobie z uderzeniem Salomona Kalou. Kilka minut później bramka gości znów była zagrożona, tym razem przez strzał głową Drogby. Napastnik Chelsea jednak posłał piłkę tuż obok bramki.

12. minuta - tym razem Drogba nie chybił. Podanie od Kalou i Buffon nie miał szans. 1:0 dla Chelsea!

Niewiele brakowało, by dwie minuty po pierwszym golu, Drogba znów trafił w światło bramki. Tym razem jednak reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej się pomylił.

Tym razem to Petr Cech musiał się obawiać o swoją bramkę. Del Piero uciekł obrońcom i oddał potężny strzał w światło bramki. Czeski bramkarz jednak dał radę utrzymać czyste konto.

38. minuta - kombinacyjna akcja Chelsea trafia na opór obrońców Juventusu. Gospodarze są dziś naprawdę groźni.

42. minuta - rzut wolny dla Juventusu po błedzie Drogby, który zagrał piłkę ręką. Sędzie główny tego nie zauważył, ale liniowy dał sygnał. Do piłki podchodzi Del Piero, który zdecydował się strzelić na bramkę Cecha, ale jego strzał był całkowicie nieudany.

Sissoko, Pavel Nedved i Del Piero próbują atakować bramkę Cecha, ale żaden z nich nie był skuteczny.

62. minuta - wspaniała akcja Juventusu. Marco Marchionni, który kilka minut wcześniej wszedł na boisko, strzelił zza pola karnego, ale piłka, ku uciesze kibiców gospodarzy, przeleciała minimalnie obok słupka.

Im bliżej końca spotkania, tym więcej emocji. Oba zespoły robią wszystko, by zdobyć bramkę. Walka trwa do samego końca.

Na cztery minuty przed końcem meczu na boisko wchodzi Trezeguet i kilka chwil późnej ma okazję, by wyrównać, ale nie trafia w bramkę.

Sędzia dolicza trzy minuty, ale wynik spotkania już nie ulega zmianie. Fantastyczną okazję do wyrównania w ostatnich sekundach miał jeszcze Nedved, ale zmarnował ją. Chelsea - Juventus 1:0.