"Juve" nie przegrało już ósmego meczu z rzędu. Gola dla gospodarzy zdobył w 35. minucie Vincenzo Iaquinta. Tuż przed przerwą z rzutu karnego wyrównał Francesco Totti.

Remis pozwolił Juventusowi zrównać się z Interem dorobkiem punktowym i awansować na czwarte miejsce. Jednak większość meczów Serie A (w tym Interu) odbędzie się w niedzielę.

Skład Juventusu: Marco Storari - Frederik Soerensen, Leonardo Bonucci, Giorgio Chiellini, Fabio Grosso (46. Armand Traore) - Simone Pepe, Felipe Melo, Alberto Aquilani, Claudio Marchisio (76. Amauri) - Vincenzo Iaquinta (53. Alessandro Del Piero), Fabio Quagliarella.

Pierwszy mecz Juventus - Lech zakończył się w Turynie remisem 3:3. Obie drużyny w Poznaniu spotkają się 1 grudnia.