Zbigniew Boniek: Od czterech mundiali jest to samo. Byliśmy słabsi piłkarsko

| Aktualizacja:

"Pewien etap się zakończył" - podsumował występ polskiej reprezentacji w przegranym 0:3 meczu z Kolumbią w mistrzostwach świata prezes PZPN Zbigniew Boniek, który zaznaczył, że "trzeba budować nową drużynę"

wróć do artykułu
  • ~wzesxdr6ctgyuibhiojpk[lp
    (2018-06-24 23:18)
    Niech teraz sam wypije to piwo, którego nawarzył. I tak reklamował.
  • ~Zbudować nową drużynę?
    (2018-06-24 23:21)
    Z jakiego bululca?
  • ~Nacjonalista
    (2018-06-24 23:45)
    zlikwidować ministerstwo Sportu i całą biurokrację, która żeruje Tuska na zieloną murawę jego Orlików na weekend a w tygodniu do kamieniołomów Kaczyńskiego do psychiatryka ... i skożczymy z iluzją o ich Polsce. Polsce POLszewików i PiSudczykach . WOn z Polski na Ukrainę na Madagaskar tam ich miejsce nie między Tatrami i Bałtykiem
  • ~zbuk
    (2018-06-25 00:00)
    Jezeli budowac od nowa, to zaczac od PZPN.
  • ~Michu.
    (2018-06-25 00:17)
    Najgorszy występ w historii. Jesteśmy 31 drużyną. Gorzej wypadła tylko Panama. Boniek robił fetę 4 miliony premii dla Nawałki za awans!! Czyli minimaliście Bońkowi to starczył sam awans? To niech Rudy płaci bajońskie premie ze swojej kiesy. Polska została shańbiona na mundialu przed całym światem wyglądaliśmy jak ogórki po klęsce suszy. Szok wierzyłem, że chociaż gwiazda światowa Robert pokaże klasę, ale na boisku był chyba jego sobowtór. Szok, wstyd i smutek.
  • ~Michu.
    (2018-06-25 00:23)
    Przepraszam prezesa Bońka , nie powinienem pisać Rudy, tylko prezes klęska nie zwalnia z braku kultury.
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-06-25 00:28)
    Oczekuje że Prezes Boniek ma HONOR i poda się do DYMISJI.
  • ~Zenon
    (2018-06-25 00:47)
    "Od czterech mundiali jest to samo. Byliśmy słabsi piłkarsko." Nadszedł już najwyższy czas żeby porzucić wreszcie geniuszy polskiej myśli szkolno-treningowej i zatrudnić na stanowisku trenera cudzoziemca z sukcesami w silnych klubach w silnych ligach.
  • ~Gniewko
    (2018-06-25 01:29)
    Jak to, to Pan wie, że od 4 mundiali jest tak samo??? I nic nie dało się wcześniej zrobić? A może tak nawiązać wreszcie do 1974 roku, do wspaniałego mundialu. Wtedy byliśmy trzecią drużyną świata. Dlaczego teraz nie można chociaż zagrać meczu na poziomie, chociażby przegrać, ale na poziomie...Wyglądaliśmy jak trzecioligowy zespół..Naprawdę spośród tylu kopaczy nie dało się wybrać 11, którzy stworzyliby drużynę???
  • ~Warszawianka
    (2018-06-25 04:50)
    Małkinie k Ełku plaga kleszczy uciekamy stąd.
  • ~Daniel
    (2018-06-25 05:38)
    Jak prezes PZPN Boniek reklamuje substancję psychoaktywną marki "TYSKIE" w TVP po 22 godzinie to nie mogło być dobrze. Ten mecz z Kolumbią pokazał zero wytrzymałości i zero szybkości a jeden z zawodników powiedział prawdę do czego trener Nawałka zachowujący się jak VIP (zawsze 15 minut dla mediów a reszta w ukryciu tajemnica) nie przyznał od czasu afery alkoholowej "Październik 2016" .
  • ~Xeno
    (2018-06-25 06:32)
    Panie Boniek, tez dzieki Panu, prawda?
  • ~Babcia katolik
    (2018-06-25 06:49)
    Odkąd rządzi PiS wszystko musi być zrujnowane i zniszczone .gdzie przyłożą łapę .Nie ma błogosławieństwa za kłamstwa i niszczenie kraju .TO JEST WINĄ KACZYŃSKIEGO I SPÓŁKI.Widzimy to na każdy kroku kraj popada w ruinę brat i mąż zabija drugą osobę mu bliską za inne poglądy biorą pieniądze suwerena i mówią że im się należy .poprzednikom się nie należało .wciskają ciemnemu ludowi ze PO i Tusk to morderca złodziej a nie Polak .Więc to jest znak od Boga že zostaliśmy ukarani .bo nam dał rozum i wolną wolę i sami powinniśmy wyciągać wnioski a nie śłuchac człowieka który niszczy nasze życie .i kraj .
  • ~skoblar
    (2018-06-25 08:01)
    Żądam ściętych łbów Bońka, reszty PZPN i wyżelowanych pseudopiłkarzy. Oraz łba Kurskiego za skandaliczne kastrowanie transmisji na rzecz reklam.
  • ~Kibic
    (2018-06-25 09:00)
    Same stare dziady emeryty typu bońki czy nawałki siedzą w tym interesie i kręcą lody zżerając naszą kasę i mają wszystko w d u p i e bo tylko forsa się liczy i więcej nic. Tak zwani zawodnicy, to celebryci wystawiający swe m o r d y w reklamach za monstrualną kasę więc po co mają się wysilać na boisku.
  • ~Widzew
    (2018-06-25 09:28)
    Zbyszek jak nie mozemy mieć pretensji do drużyny ? Co Ty mówisz ? Grali beznadziejnie to wyłącznie ich wina ze tak grali a nie drużyny przeciwnej, jeśli się tak usprawiedliwia piłkarzy za taki blamaże po każdych mistrzostwach to nie ma się co dziwić ze grają lepiej w reklamach niż na boisku. Powiedzmy sobie szczerze ze ci piłkarze to ropuszcozne panienki z wygolonymi torsami, którzy tylko dbają o swoje konto i kolejny dom czy apartament za kilka milionów euro.
  • ~Lorencoz Skierniewic
    (2018-06-25 09:32)
    Pogonić tych wyżelowanych piłkarzy celebrytów, którzy tylko kase liczyć umieją. Dajcie szanse młodym kontrprzykład jeszcze nie nakradli.
  • ~kibic
    (2018-06-25 09:41)
    teaz bonkowi i nawalce pozostalo reklamowac tylko kaszanke!
  • ~nemort
    (2018-06-25 10:03)
    I tak im życie płynie... teraz będą budować nową druzynę, a jak nie wypali (bo nie wypali) to znowu będą budować nową drużynę, a jak to nie wyjdzie (bo nie wyjdzie) to znowu będą budować nową i tak w kółko, a zycie płynie, sukcesów ni ma, ale kaska płynie i tak się kręci...
  • ~weyol