Tomaszewski: Brzęczek to szaleniec, nie wiem, co mu odbiło. Zrobił z reprezentacji Polski Caritas

Biało-czerwoni pokonali Łotwę 3:0 i są bardzo blisko awansu na Euro 2020. Mimo tego Jan Tomaszewski nie zostawia suchej nitki na selekcjonerze naszej reprezentacji. Nie wiem, co odbiło Brzęczkowi" - grzmi legendarny bramkarz polskiej kadry. 

wróć do artykułu
  • ~Andrzej
    (2019-10-16 15:49)
    Jan Tomaszewski jest w gorącej wodzie kąpany i strasznie narwany . Brzęczek wygrał ważny mecz i należy mu się szacunek. Najłatwiej siedzieć przed telewizorem i krytykować. Piątka wprowadził na boisko żeby pokazać mu że nadal w niego wierzy i liczył że się odblikuje i strzeli bramkę, nic w tym złego nie widzę tym bardziej że było już po meczu i mieliśmy wygraną w kieszeni. Poza tym czytając te komentarze ( pewnie młodych ludzi - mam 58lat ) proponuję wziąźć głęboki oddech i trochę ochłonąć , świat nie kończy się na piłce , więcej optymizmu i luzu. Cieszmy się z awansu polskiej reprezantacji na EURO 2020 i doceniajmy to co mamy.
  • ~Filut
    (2019-10-13 01:29)
    Zielu na ogórki do Austrii a nie grać w gałe
  • ~lewy pastnik
    (2019-10-12 14:46)
    jestesmy mistrzami w grze do TYLU dwa podania do przodu i jedno do tylu i tak caly czas i obrona sie ma czas ustawic i bez sesu taka gra a i tak pilke straca jest tyle super ekspertow od pilki noznej i zaden tego nie widzi zamiast durnie trenowac niech oglodaja bez przerwy jak Hiszpanie operoja pilka to moze bedzie wiekszy z nich pozytek bo przyjda mistrzostwa troche mocniejszy przeciwnik i zas wielka KICHA bedzie
  • ~polak1
    (2019-10-12 11:53)
    ma Pan rację trener to nieudacznik sorry dobry człowiek ale to porażka Bońka wstyd i siara!
  • ~west
    (2019-10-12 11:47)
    Tomaszewski na boisko!!!! za Lewandowskiego, Szczęsnego i każdego innego. I od razu będzie MISZCZ ŚWIATA!!!
  • ~Cicho az strach !.
    (2019-10-12 09:20)
    Cisza przeciez nie dotyczy komentarza na temat wypowiedzi biskupa o LGBT.To nie ta parafia !.Nie wybieramy wladz koscielnych,o co tu chodzi !.
  • ~Ehh
    (2019-10-12 05:48)
    Reprezentacja Polski wysoki ranking i całkiem niezłe nazwiska i kluby. Mecz z Łotwą czy Macedonią nie lekceważąc żadnej z tych drużyn powinien wyglądać jak poligon doświadczalny, a nie wychodzimy w najlepszym zestawieniu, a cała Polska obgryza pazury czy psim swędem uda się wygrać. Nie tak to powinno wyglądać, brak pomysłu na zespół. Wyjdą z grupy, polecą turystycznie na euro, wŕócą, wywali się trenera, zatrudni nowego fusa i tak w kółko będą olewać najpiękniejszą dyscyplinę sportu.
  • ~Ehh
    (2019-10-12 05:32)
    Nawałka trener Górnika po 1 dobrym sezonie zostaje selekcjonerem reprezentacji Polski, Brzęczek to samo z Wisłą Płock. Do takiej reprezentacji potrzebny jest autorytet, ktoś kogo posłuchają "gwiazdy", ktoś kto wie jak dalej motywować i nakręcać drużynę po sukcesach i porażkach, ktoś kto był dalej niż w grupie i do domu. Ktoś kto wie co dalej robić jak wyjdziemy z grupy. Dawno nie było takich chłopaków i pewnie szybko nie będzie, zamiast to wykorzystać i coś osiągnąć, żeby było co wnukom opowiadać, to tacy amatorscy trenerzy tylko roztwonili potencjał, zwróćmy uwagę na siatkarzy dobry trener to podstawa sukcesu, spokój zawodników. To są młodzi ludzie, których ktoś inteligentny musi pokierować bo inaczej, to i 10 Lewych będzie grało byle jak
  • ~Megi
    (2019-10-12 01:14)
    Za tyle kasy to oni wszyscy powinni fruwać po tym boisku
  • ~w
    (2019-10-12 01:05)
    czubek, zwykly czubek
  • ~Adihc
    (2019-10-12 00:29)
    Proponuję oddać reprezentacje panu Tomaszewskiemu on zawsze ma dużo do powiedzenia i krytykowania innych. Niech pokaże na co go stać z pozycji trenera
  • ~Gość
    (2019-10-11 18:57)
    Panie Janie, panie Janie rano wstań, wszystkie dzwony biją że Janka umyją, spocił się i jest źle 🤣
  • ~Ania L
    (2019-10-11 18:48)
    Deutchland Gut Polen null
  • ~Janas
    (2019-10-11 18:46)
    Brzęczek to zwykłe dno, jak nasi kopacze, tylko Lewandowski jest prawdziwym piłkarzem zawodowcem reszta to zwykłe dno
  • ~Ted
    (2019-10-11 18:02)
    Kto to jest Tomaszewski.😉Co ten gość o trenerstwie....😀
  • ~Siwy
    (2019-10-11 16:45)
    Racja Panie Tomaszewski byłem piłkarzem grałem z takimi pilkarzami jak Sybis Prusik mieszkaliśmy na jednym podwórku Wrocław Huby miał Pan tam ciocie i popieram Pana
  • ~Janosik
    (2019-10-11 16:38)
    Oj!Marzy się panu T.zostanie selekcjonerem,dlatego dotychczasowych krytykuje.
  • ~Ono
    (2019-10-11 12:03)
    Brzęczek to przykrywka dla interesów Pana Prezesa B. Nie ruszy go do tej pory póki nie zarobi na nim swojej kasy. Taka jest prawda Drodzy Kibicunie...
  • ~vecino
    (2019-10-11 11:38)
    Tomaszewski, czy pamiętasz mecz w Bukareszcie z Rapidem, w trakcie którego po 3 puszczonych golach musiał zastąpić cię Mowlik? Bo ja pamiętam. To był KOSZMAR.
  • ~Misio.,,,,,,,,,....,,.,,.,
    (2019-10-11 11:17)
    W eliminacjach nie można wykorzystywać wszystkich atutów, bo gra reprezentacji staje się czytelna dla przyszłych przeciwników i odpada element zaskoczenia.