PGE GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 1:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Marcin Drzymont (10-samobójcza), 0:2 Filip Ivanovski (45+1), 1:2 Piotr Klepczarek I (71)
Żółta kartka - Polonia Warszawa: Marek Sokołowski.

PGE GKS Bełchatów: Krzysztof Kozik - Tomasz Jarzębowski, Marcin Drzymont, Dariusz Pietrasiak, Piotr Klepczarek I - Dawid Nowak, Janusz Gol, Patryk Rachwał (84. Mateusz Cetnarski), Piotr Kuklis (69. Tomasz Wróbel), Łukasz Garguła - Carlos Costly Molina (46. Mariusz Ujek)

Polonia Warszawa: Sebastian Przyrowski - Radek Mynar, Tomasz Jodłowiec, Łukasz Skrzyński, Vlade Lazarevski - Marek Sokołowski, Igor Kozioł, Łukasz Piątek (67. Piotr Świerczewski), Jarosław Lato, Radosław Majewski (90+2. Daniel Mąka) - Filip Ivanovski (73. Krzysztof Gajtkowski)

Zaledwie 10. minuta spotkania i kuriozalny gol samobójczy Drzymonta. Rzut rożny, dośrodkowanie Majewskiego i Drzymont szczupakiem umieścił piłkę we własnej bramce. Polonia prowadzi 1:0.

Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy naprawdę niewiele brakowało, aby było 2:0 dla Polonii. Okazji nie wykorzystał Ivanovski, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy posłał piłkę obok słupka.

Już w doliczonym czasie pierwszej partii "Czarne Koszule" po zamieszaniu w polu bramkowym zdobyły kolejną bramkę. Tym razem strzelcem był Ivanovski.

Do 70. minuty musieli czekać kibice gospodarzy, aby doczekać się pierwszej (i jedynej) bramki dla bełchatowian. Kontaktowego gola strzelił Klepczarek, który pokonał Przyrowskiego strzałem z ostrego kąta.

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Ensar Arifović (26), 2:0 Robert Szczot (90)
Żółte kartki - Jagiellonia Białystok: Igor Lewczuk, Dariusz Łatka, Pavol Stano. Lechia Gdańsk: Jacek Manuszewski, Łukasz Trałka.

Jagiellonia Białystok: Piotr Lech - Igor Lewczuk, Andrius Skerla, Pavol Stano, Krzysztof Król - Robert Szczot, Szymon Matuszek (46. Dariusz Łatka), Paweł Zawistowski, Damir Kojasević (76.Alexis Norambuena) - Ensar Arifović (90. Marcin Pacan), Tomas Pesir

Lechia Gdańsk: Mateusz Bąk - Ben Starosta (81. Artur Andruszczak), Jacek Manuszewski (58. Tomasz Midzierski), Hubert Wołąkiewicz, Rafał Kosznik - Piotr Wiśniewski, Łukasz Trałka, Karol Piątek, Maciej Rogalski (58. Andrzej Rybski) - Paweł Buzała, Maciej Kowalczyk.

Piast Gliwice - Ruch Chorzów 0:0
Żółte kartki - Piast Gliwice: Kamil Glik. Ruch Chorzów: Tomasz Brzyski, Krzysztof Nykiel.

Piast Gliwice: Grzegorz Kasprzik - Jarosław Kaszowski, Adam Banaś, Kamil Glik, Maciej Michniewicz - Marcin Bojarski, Paweł Gamla (81. Daniel Koczon), Mariusz Muszalik, Łukasz Krzycki, Marcin Radzewicz - Marcin Folc (86. Piotr Prędota).

Ruch Chorzów: Krzysztof Pilarz - Wojciech Grzyb, Rafał Grodzicki, Maciej Sadlok, Ariel Jakubowski - Marcin Nowacki (75. Krzysztof Nykiel), Maciej Scherfchen (83. Michał Pulkowski), Grzegorz Baran, Tomasz Brzyski (67. Marcin Sobczak) - Marcin Zając, Piotr Ćwielong.