1. min - Rozpoczynają gospodarze.

3. min - pierwsza ładna akcja Legii. Piłkę szybko z własnej połowy wyprowadza Rybus, zagrywa do wybiegającego Chinyamy, ten do Rogera, który złym podaniem marnuje wysiłek kolegów.

4. min - Błyskawiczna odpowiedź Wisły. Cantoro strzela zza linii pola karnego, Mucha "wypluwa" piłkę przed siebie, ale w porę naprawia swój błąd, uprzedzając Pawła Brożka.

7. min - Chinyama próbował zaskoczyć Pawełka uderzeniem z 25. metrów, ale bramkarz Wisły nie musiał nawet interweniować. Wyręczyli go obrońcy, którzy zablokowali strzał reprezentanta Zimbabwe.

11. min - Popis umiejętności technicznych Radovicia, który jak tyczki mija kolejnych obrońców Wisły. O ile jednak sam drybling mógł się podobać, to już strzał Serba lepiej pozostawić bez komentarza.

12. min - I znowu Radović w roli głównej. Tym razem legionista dośrodkowuje z prawej strony, ale piłkę pewnie chwyta Pawełek.

15. min - Gorąco pod bramkę Legii. Nieporozumienie defensorów i bramkarza wyjaśnia pewnym chwytem Mucha

16. min - Długie, crossowe podanie do Chinyamy. Legionista pędzie z piłką kilka metrów, po czym strzela zza pola karnego. Obok słupka.

18. min - Trwa napór gospodarzy. Tym razem z ostrego kąta na bramkę wiślaków strzelał Iwański. Gola nie strzelił, ale wywalczył rzut rożny.

21. min - Wreszcie atakuje Wisła. Najpierw z dystansu próbował Sobolewsk, a potem - potem po centrze Pawła Brożka, Jirsaka główkuje minimalnie obok bramki.

24. min - Pawełek ratuje Wisłę! Po rogu piłkę "przedłuża" Grzelak, lekko trąca ją Chinyama, a bramkarz gości w niesamowitym stylu wyjmuje piłkę z linii bramkowej.

27. min - Wsiał ładnie rozgrywa atak pozycyjny prawą stroną boiska. Baszczyński odgrywa piłkę przed pole karne, gdzie czeka już na nią Cantoro. Jego strzał pewnie broni Mucha.

28. min - Ofiarna interwencja Clebera, który odważnym wślizgiem przerywa bardzo groźnie wyglądającą kontrę legionistów.

34. min - GOOOOOL! BROŻEK! Sobolewski zagrywa piłkę do Jirsaka, ten sprytnie przerzuca ją za plecy obrońców, a napastnik Wisły lekkim, technicznym strzałem pokonuje Jana Muchę! 0:1!

>>>Zobacz wideo

38. min - GOOOOL!!! MAMY REMIS!!! Cleber nie upilnował Grzelaka, który z ostrego kąta pokonuje Pawełka. Mecz rozpoczyna się od nowa.

>>>Wideo

40. min - Mecz z minuty na minutę się rozkręca. Teraz mocno na bramkę wiślaków strzelał Jakub Rzeźniczak, ale piłka o dobrych kilka metrów minęła słupek.

42. min - Bramka dodała Grzelakowi Skrzydeł. Napastnik Legii w fantastyczny sposób mija dwóch obrońców, ale niecelnie zgrywa piłkę. Będzie jednak róg dla Legii.

43. min - Radović w pole karne do Chinyamy, ten od razu uderza, ale piłka po nogach Głowackiego poszybowała nad bramką.

45. min - Sędzia dolicza minutę...

45. min +1 - ... i, ku uciesze piłkarzy Wisły, którzy ostatnie minuty zostali zepchnięci do głębokiej defensywy, kończy pierwszą połowę.

46. min - Wiślacy na drugą połowę wychodzą bez Zieńczuka. W jego miejsce na boisku pojawił się Diaz.

47. min - Na boisku leży Sobolewski. Pomocnik gości zwijając się z bólu, wyje jak zarzynane zwierzę. Po chwili utykając opuszcza plac gry.

51. min - świetna akacja piłkarzy z Krakowa, którzy w polu karnym Legii wymieniają kilka szybkich podań. Piłka trafia w końcu do Pawła Brożka, którego ofiarną interwencję zatrzymuje Mucha.

53. min - Żółta kartka dla Piotra Brożka, który faulem przerwał kontrę Legii.

54. min - Gorąco pod bramką Wisły. Wawrzyniak zagrywa w pole karne do Rybusa, który strzela... bardzo niecelnie.

59. min - Grzelak osamotniony w polu karnym Wisły. O jeden zwód za dużo...

61. min - Koronkowa akcja gości, którzy w polu karnym Legii wymienili kilka podań "z pierwszej piłki". Zabrakło jednak strzału.

64. min - Zmiana w Legii. Kiełbowicz zastępuje Rybusa.

66. min - Druga zmiana w Wiśle. Małecki za Łobodzińskiego.

67. min - GOOOOOOOOOOOOOL! CHINYAMA! Napastnik Legii wykańcza akcję Grzelaka.

gt;gt;gt;Wideo

67. min - Mogło być po 2! Brożek z kilku metrów strzelił jednak prosto w Muchę. Poprawiał jeszcze Juniorm, ale po jego "główce" piłka poszybowła nad poprzeczką.

70. min - Żółta kartka dla Chinyamy

72. min - Przy owacji publiczności boisko puszcza Bartosz Grzelak. W jego miejsce wchodzi Ekwueme. Na zmianę decyduje się też Maciej Skorża, który wpuszcza Niedzielana za Jirsaka.

75. min - Małecki zagrywa przez pół boiska do wybiegającego w pole karne Brożka, który idealnie przyjmuje piłkę i czubkiem buta strzela na bramkę... Słupek!!! Piłka jeszcze poturlała się chwilę wzdłuż linii bramkowej i wyszła w boisko. Niebywałe!

77. min - Indywidualny rajd Radovicia, który przebiegł kilkadziesiąt metrów wpadł w pole karne i ... poślizgnął się.

79. min - Roger z linii pola karnego Pewnie broni Pawełek.

80. min - NIE DO WIARY!!! Piotr Brożek idealnie dośrodkowuje do Niedzielana. Ten z dwóch metrów główkuje... dobija.... Nie ma gola! Piłka w rękach Muchy! Jak on to obronił?!

81. min - Teraz szansą dla Legii - rzut wolny z narożnika pola karnego. Do piłki podchodzi Roger... Minimalnie nad poprzeczką.

84. min - Arruabarena zmienia Chinyamę, który chwilę przed zejściem... ucieka na drugi koniec boiska, by zyskać kilka cennych sekund.

85. min - Kartka dla Rogera za wybicie piłki po gwizdku.

87. min - Legia coraz bardziej się cofa, ale Wisła póki co nie potrafi tego wykorzystać.

89. min - Kolejna żółta kartka dla wiślaków. Tym razem upomniany Niedzielan.

90. min - Doliczone trzy minuty.

90. min + 2 - Baszczyński próbuje poderwać kolegów do walki, ale jego akcję przerywa Wawrzyniak.

90. min + 4 - Sędzie pozwala wiślakom przeprowadzić ostatnią akcję. Pawełek wrzuca piłkę w pole karne.... zamieszanie pod bramką Muchy... Jeden z wiślaków dośrodkuje do Brożka. Wolej.... BRONI MUCHA!!! KONIEC!

Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:1 (1:1)

Bramki: Bartosz Grzelak (38'), Takesure Chinyama (67') - Paweł Brożek (34')

Żółta kartka: Takesure Chinyama, Roger Guerreiro - Piotr Brożek, Mauro Cantoro, Andrzej Niedzielan

Sędzia: Robert Małek (Zabrze). Widzów 10 000.

Legia Warszawa: Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Dickson Choto, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak - Miroslav Radović, Maciej Iwański, Roger Guerreiro, Maciej Rybus (64. Tomasz Kiełbowicz) - Bartłomiej Grzelak (71. Martins Ekwueme), Takesure Chinyama (85. Mikel Arruabarrena).

Wisła Kraków: Mariusz Pawełek - Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Cleber , Piotr Brożek - Wojciech Łobodziński (66. Patryk Małecki), Mauro Cantoro, Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak (71. Andrzej Niedzielan), Marek Zieńczuk (46. Junior Diaz) - Paweł Brożek.