Boniek przeprosił trenera, piłkarzy i kibiców Lechii za błędy sędziego w meczu z Legią [WIDEO]

| Aktualizacja:

Legia Warszawa pokonała w Gdańsku Lechię 3:1 i przybliżyła się do obrony tytułu. Po meczu brakarz gospodarzy, Dusan Kuciak stwierdził, że w zdobyciu trzech punktów mistrzom Polski pomógł sędzia, Daniel Stefański, który jego zdaniem swoimi błędnymi decyzjami wypaczył wynik. Takiego sam pogląd ma Zbigniew Boniek. Szef PZPN przeprosił trenera, piłkarzy i kibiców Lechii za błędy arbitra.

wróć do artykułu
  • ~henry
    (2019-04-28 16:35)
    W latach 40 i 50 -tych mówiło się w Polsce "radzieccy muszą wygrać", teraz "Legia musi być mistrzem Polski".
  • ~Marianna z Człuchowa
    (2019-04-28 17:09)
    P E D A Ł Y !! !
  • ~~Bezstronny
    (2019-04-29 07:41)
    Zezwolić na zagrania ręką, to i wątpliwości nie będzie !
  • ~Sdf
    (2019-04-28 17:48)
    Wszyscy .grają na tą Legię nie jestem fanem piłki ale też nie jestem ślepa .Nigdzie teraz nie ma sprawiedliwości .sędziaza to pwiniebyc wyrzucony z boiska .
  • ~Demaskator
    (2019-04-28 19:31)
    Panie Boniek rozczarowywuje mnie Pan. Jeżeli przepisy na to zezwalają to może Pan najpierw obronic ręką po nabiciu jej przez nogę. Sedzia dobrze zrobił. Przepisy mogą byc do poprawy. Przepisy muszą być jednoznaczne.
  • ~Oskar
    (2019-04-28 21:41)
    Wynik sprawiedliwy Lechia dostała przeprosiny,a Legia punkty.
  • ~Miso.,,,..................
    (2019-04-29 02:15)
    Sędzia pewnie zrobił interes życia i teraz może się spokojnie wycofać z tego bagna. Było już to w filmie i wiemy jak to działa.
  • ~BAGNO sedziowskie ,
    (2019-04-28 19:03)
    JAK zwykle sedziowie pomagaja WARSZAWCE ,To wszystko jest naciaganie ,Byl ruch reka aby pilka nie odskoczyla ,Ewidentny karny i czerwona KARTKA dla Jedrzejczaka ,Jak sie to oglada to smierdzi to z daleka ,To nie pierwszy przypadek faworyzowania i pomagania Legii ,Gdyby taka sytuacja byla pod bramka Lechii to sedzia nawet by nie ogladal powtorki i wydal odwrotny werdykt ,To jest juz BAGNO !!!
  • ~stiepa
    (2019-04-29 07:39)
    Prezes duzej organizacji powinien podpierac opinie odniesieniami do regulaminu. Ten jasno okresla, ze sedzia nie popelnil bledow. Boniek prawdopodobnie potrzebuje poparcia przy nastepnych wyborach, ltore przegrywa z Lesniodorskim. Potrzebny mu poklask spoza Wuwua... Szkoda, ze to tak wszystko sie odbywa.
  • ~Sfiks
    (2019-04-29 07:47)
    W epoce VAR-u to co wyprawiają sędziowie to porażka?!! W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH ZABRALI ZWYCIĘSZTWO LECHII, coś jest chyba niedobrze ze szkoleniem sędziów?!!

Może zainteresować Cię też: