Walijczycy byli dla legionistów marnym tłem. Gospodarze z wygrali z łatwością i już po pierwszym spotkaniu mogą być pewni awansu. Rewanż będzie formalnością i okazją dla trenera Goncalo Feio na danie szansy rezerwowym.

Kolejny rywal będzie znacznie trudniejszy

Kolejnym rywalem Legii będzie zapewne duńskie Broendby IF, które w pierwszym meczu wygrało u siebie z kosowskim FK Llapi Podujevo 6:0 (4:0).

W czwartkowy wieczór strzelanie przy Łazienkowskiej rozpoczął Marc Gual. Hiszpan prowadzenie swojemu zespołowi dał w 22. minucie.

Na przerwę Legia schodziła z przewagą dwóch goli. W 44. minucie Ryoya Morishita dośrodkował piłkę w pole karne i wydawało się, że bramkarz gości bez kłopotu złapie piłkę, lecz popełnił fatalny błąd i futbolówka znalazła się w bramce.

W drugiej połowie legioniści jeszcze bardziej podkręcili tempo i strzelili kolejne gole. Gual trafił do siatki w 48. i 53. minucie i tym samym skompletował hat-tricka.

Na 5:0 w 71. minucie podwyższył Blaz Kramer. Słoweniec przyjęciem piłki zgubił obrońców i precyzyjnym uderzeniem wykończył akcję.

Wynik spotkania w doliczonym czasie ustalił Claude Goncalves, dla którego był to pierwszy gol w barwach warszawskiej drużyn.