Bramkarz Marcin Bułka został wypożyczony do końca sezonu 2021/22 z Paris Saint-Germain do innego klubu francuskiej ekstraklasy piłkarskiej - OGC Nice. Jak poinformował jego nowy pracodawca, umowa zawiera opcję transferu definitywnego.
Na stronie internetowej Nice napisano m.in., że 21-letni Bułka ma imponujący wzrost (199 cm) oraz "ogromny potencjał".
Polski piłkarz w ostatnim czasie był wypożyczany z PSG do klubów drugoligowych - hiszpańskiego FC Cartagena, a następnie do francuskiego LB Chateauroux.
Wcześniej młodzieżowy reprezentant Polski był bramkarzem m.in. Chelsea Londyn, gdzie występował w zespole juniorów i do lat 23.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zobacz
|