Dziennik Gazeta Prawana logo

Kibic zmarł po bijatyce na ulicy. Mecz został przerwany. ZDJĘCIA

31 marca 2014, 08:56
Nie tylko my mamy problemy z kibolami. Przed meczem ligi szwedzkiej doszło do bijatyki. Starli się w niej chuligani Helsingborga i Djurgarden. Jeden z uczestników "zadymy" w wyniku obrażeń zmarł w szpitalu.
1/5 Mężczyzna zmarł w szpitalu, po tym jak pół godziny przed meczem został ciężko ranny w głowę w bijatyce.
6114133-kibic-zmarl-po-bijatyce-na-ulicy.jpg
PAP/EPA/JOHAN NILSSON
2/5Kibic zmarł po bijatyce na ulicy. Mecz został przerwany
6114162-kibic-zmarl-po-bijatyce-na-ulicy.jpg
PAP/EPA/BJORN LINDGREN
3/5Kibic zmarł po bijatyce na ulicy. Mecz został przerwany
6114219-kibic-zmarl-po-bijatyce-na-ulicy.jpg
PAP/EPA/BJORN LINDGREN
4/5Kibic zmarł po bijatyce na ulicy. Mecz został przerwany
6114276-kibic-zmarl-po-bijatyce-na-ulicy.jpg
PAP/EPA/BJORN LINDGREN
5/5Kibic zmarł po bijatyce na ulicy. Mecz został przerwany
6114305-kibic-zmarl-po-bijatyce-na-ulicy.jpg
PAP/EPA/BJORN LINDGREN
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj