Nasze siatkarki na mistrzostwach Europy w Belgii są we wspaniałej formie. Ale nic w tym dziwnego. Widać, że podopieczne trenera Marco Bonitty świetnie się bawią podczas gry. "Przyjechałyśmy tu po medal. Ale przede wszystkim nasza siatkówka ma nam sprawiać radość. I tak jest!" - mówi dziennikowi.pl Małgorzata Glinka.
W meczu z Belgią na boisku był koncert w wykonaniu "Złotek”, a na trybunach szaleli polscy kibice. "Jeżeli jest radość z gry, to są też
wyniki. Wszystkie mamy wspólny cel. Przyjechałyśmy tu po medal" - podkreśla Glinka.
Widać, że podopieczne trenera Marco Bonitty świetnie się bawią podczas gry. "Coraz więcej uśmiechów jest na naszych twarzach, bo gramy coraz lepiej. Tak będzie do ostatniego dnia mistrzostw Europy" - obiecuje Katarzyna Skowrońska.
Jeśli Holenderki w czwartek przegrają z Polkami (godz. 17.30), z grupy razem z naszymi siatkarkami wyjdą Serbki. Z drugiej grupy do półfinałów awansowały Włoszki i Rosjanki. Jutro wieczorem po ostatnim spotkaniu zostaną rozlosowane pary , które zagrają o finał.
Widać, że podopieczne trenera Marco Bonitty świetnie się bawią podczas gry. "Coraz więcej uśmiechów jest na naszych twarzach, bo gramy coraz lepiej. Tak będzie do ostatniego dnia mistrzostw Europy" - obiecuje Katarzyna Skowrońska.
Jeśli Holenderki w czwartek przegrają z Polkami (godz. 17.30), z grupy razem z naszymi siatkarkami wyjdą Serbki. Z drugiej grupy do półfinałów awansowały Włoszki i Rosjanki. Jutro wieczorem po ostatnim spotkaniu zostaną rozlosowane pary , które zagrają o finał.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Michał Ignasiewicz
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.
Zobacz
|