Najlepsza polska tenisistka schodzi z kortu. Agnieszka Radwańska kończy zawodową karierę

| Aktualizacja:

Najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska ogłosiła na Facebooku zakończenie kariery. "Pragnę podzielić się z Wami jedną z moich najważniejszych życiowych decyzji. W dniu dzisiejszym, po 13 latach zawodowego grania, kończę swoją przygodę z zawodowym tenisem" - napisała.

wróć do artykułu
  • ~AB
    (2018-10-30 09:02)
    No już zakończmy to i koniec. Można było się spodziewać, że małżeństwo spowoduje kres kariery tenisowej.
  • ~AB
    (2018-10-30 09:20)
    Kvitowa miała ciężki "przypadek" z dłonią, co wymagało operacji, ale się zmobilizowała i znowu wygrywa. Tak więc to kwestia determinacji i chęci. Jak tej chęci nie ma to trzeba sobie odpuścić.
  • ~kontuzjowany
    (2018-10-30 10:18)
    sport to zdrowie
  • ~taka prawda
    (2018-10-30 18:42)
    AGNIESZKA jesteś super domagam się za twe wyczyny w ŚWIECIE dla POLSKI ULICY w KRAKOWIE z TWOIM NAZWISKIEM Lewandowski grywa dla Germanów a w Polsce ma ULICE czy to normalne
  • ~bbc
    (2018-10-30 18:51)
    oj dziewczyno kazda kariera kiedys sie konczy czas pomyslec o sportowej emeryturze i tyle
  • ~Hę
    (2018-11-14 16:56)
    Ponoć w przyszłym sezonie ma jeździć z Kubicą w Williamsie
  • ~....ropuch...
    (2018-11-14 17:04)
    ...ło matulu to jest news na rzułty pasek penisistka łot luxsusa i innych lekramuf ...nie bendzie grać...tragedyja...
  • ~matylda
    (2018-11-14 17:32)
    W życiu na wszystko jest czas: zabawę,sport,rodzinę i godną starość . Dziękujemy za wspaniałe przeżycia, zwłaszcza elegancję w grze i wszystkiego najlepszego na przyszłość. Szczególnie dziękuję że godnie reprezentowałaś nasz kraj.
  • ~gfjk
    (2018-11-14 17:59)
    Dzieki ZA WSZYSTKIE LATA EMOCJE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
  • ~piłka_tenisowa
    (2018-11-14 18:14)
    Mogła pograć jeszcze spokojnie 2-3 lata na niezłym poziomie, ale po zawarciu małżeństwa jej priorytety życiowe się zmieniły. Mam tylko nadzieję, że z perspektywy czasu nie uzna decyzji o tak szybkim wygaszeniu kariery za przedwczesną. Biorąc pod uwagę jej dokonania w polskim tenisie to i tak należy życzyć jej wszystkiego najlepszego.
  • ~Mistrzyni
    (2018-11-14 19:05)
    Olśniewająca kariera najlepszej technicznie zawodniczki na świecie bez "pakowania" i wzrostu. Szacun i pozostań około tenisa aby przypominać wszystkim najlepsze chwile polskiego tenisa.
  • ~emeryt 10
    (2018-11-14 19:56)
    Mam nadzieję,że po rocznym odpoczynku nasza zawodniczka zmieni zdanie i z nowymi siłami wróci na kort. Przecież jest o 6-8 lat młodsza od sióstr Wiliams,które jeszcze grają i nie myślą o końcu kariery. Na razie wielkie dzięki dla Agnieszki Radwańskiej za dotychczasowe osiągnięcia.
  • ~ksiądz masło
    (2018-11-14 20:46)
    Pani Agnieszka po prostu odkryła, coto SEK S
  • ~ ~
    (2018-11-14 21:02)
    Polska jest z Pani Dumna!
  • ~bert
    (2018-11-14 21:07)
    Wszystkiego dobrego Pani Agnieszko!!!! Niech Pani wreszcie troszkę odpocznie!!!!
  • ~baska
    (2018-11-14 21:57)
    Powodzenia!
  • ~A ojciec ci nie mowil
    (2018-11-15 08:09)
    Zaczal sie penis. Skonczyl sie tenis.

Może zainteresować Cię też: