To była niezwykła noc dla polskiego boksera Tomasza Adamka. Nasz rodak wygrał z Jamajczykiem O'Neilem Bellem przez techniczny knock-out! Po siódmej rundzie Bell po prostu się poddał. Zobacz, jak rozstrzygnęło się nocne starcie bokserów.
Koniec siódmej rundy. Bokserzy schodzą do narożników. Mają wrócić, by kontynuować walkę w ósmej rundzie. Nic z tego.
"Nie jestem w stanie go trafić, nic nie zrobię, nie chcę dalej walczyć" - mówi Bell do swojego trenera i... odmawia wyjścia na ring. Trenerom pozostaje już tylko go poddać, a Adamek wznosi ręce w geście radości.
Dla Polaka to 35. zwycięstwo na zawodowym ringu. Adamek stanie teraz do walki o mistrzostwo świata wagi juniorciężkiej ze Stevem Cunnighamem.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Zobacz
|