Żeby pojechać na igrzyska zajął się nierządem
14 lipca 2009Logan Campbell to reprezentant Nowej Zelandii w taekwondo. Bardzo chce pojechać na igrzyska olimpijskie do Londynu, przygotowania do tej imprezy są jednak bardzo kosztowne. Campbell postanowił więc zarobić na wyjazd. Jak? Stwierdził, że otworzy dom publiczny.