Jan Tomaszewski: Wybór Blattera jest zły
13 października 2007Nie wszystkim przypadł do gustu ponowny wybór Seppa Blattera na szefa Światowej Federacji Piłkarskiej (FIFA). Jan Tomaszewski uważa, że to złe rozwiązanie. "Blatter nie wprowadzi nic nowego, a w FIFA powinny być zmiany" - powiedział dziennikowi.pl słynny bramkarz.