Polscy siatkarze wygrali z Argentyną 3:1
13 października 2007Polacy nie dali rywalom żadnych szans. W meczu drugiej kolejki Ligi Światowej wygrali z Argentyną 3:1. Siatkarzy dopingowało ponad siedem tysięcy kibiców w poznańskiej hali Arena. Fani i zawodnicy stworzyli niezapomniane widowisko.