"Kandydat" na prezydenta przeprowadził wywiad z prezydentem

Stanowski w listopadziepo odejściu z "Kanału Sportowego" zapowiedział start nowego projektu. W czwartek ruszył "Kanał Zero". W piątek na jego antenie gościem był prezydent Andrzej Duda.

Reklama

W trakcie wywiadu z głową naszego państwa Stanowski powiedział, że chciałby "zobaczyć, jak wygląda kampania prezydencka od środka".

Reklama

Mam zamiar nagrywać na ten temat różnego rodzaju vlogi, chciałbym, żeby kamera za mną podążała. Chciałbym zobaczyć, jak to jest być kandydatem na prezydenta, a nie da się tego zrobić inaczej, niż startując w wyborach na prezydenta. W związku z czym zamierzam to zrobić - zapowiedział 41-latek.

Stanowski wystartuje, ale nie chce wygrać

Później Stanowski w mediach społecznościowych doprecyzował swoją wypowiedź. Chciałem doprecyzować: to, że chcę stratować w wyborach na prezydenta Polski nie oznacza, że chcę być prezydentem Polski. Oznacza jedynie, że chcę startować i z bliska obserwować ten cyrk i wziąć udział w debatach - napisał twórca "Kanału Zero".

Reklama

Warto w tym miejscu przypomnieć, że kiedy Stanowski założył klub piłkarski "KTS Weszło Warszawa" i wystartował z nim na najniższym szczeblu rozgrywek w Polsce też mówił, że to tylko "zabawa". Dziś jego drużyna gra w IV lidze mazowieckiej i ambicje na tym się nie kończą.

Jeśli sondaże pokażą, że dziennikarz nie jest bez szans w starciu z innymi kandydatami, to może zmieni zdanie i otwarcie powie, że chce być najważniejszą osobą w naszym państwie?