Wawrzyniak - gol - 5:4 dla Legii i Puchar Polski jedzie do Warszawy

Cabral - gol - 1:0 dla Legii

Bosacki - Skaba broni - 0:0

Rzuty karne:

Koniec drugiej części dogrywki

120. min. - Rzut wolny dla Lecha. Stilić strzela wysoko nad poprzeczką

117. min. - Radović mógł wyjść sam na sam z golkiperem Lecha, źle przyjął piłkę

114. min. - Radović strzela obok słupka bramki Lecha

112. min. - Stilić ograł trzech legionistów w ich polu karnym i strzelił wprost w ręce Skaby

111. min. - Za faul na Radoviciu Wojtkowiak ukarany żółtą kartką

109. min. - Kolejny rzut wolny dla Legii. Praktycznie z tego samego miejsca co wcześniej. Tym razem do piłki podszedł Cabral, ale efekt był podobny do zagrania Borysiuka

106. min. - Rzut wolny dla Legii. Borysiuk fatalnie go wykonał

Początek drugiej części dogrywki:

Koniec pierwszej części dogrywki

105. min. - Po zagraniu Kiełba Mikołajczak wyszedł sam na sam ze Skabą. Bramkarz Legii uratował swój zespół przed stratą gola

104. min. - Mikołajczak wstrzelił piłkę w pole karne Legii, ale tam nikt nie przeciął tego zagrania i piłka wyszła na aut

103. min. - Mikołajczak zmienia Kriwca

102. min. - Kucharczyk z dystansu próbował zaskoczyć Kotorowskiego

100. min. - Żółta kartka dla Rudnevsa, a po chwili i dla Djurdjevicia

97. min. - Hubnik z pięciu metrów strzela ponad bramka Lecha

96. min. - Straszne zamieszanie w polu karnym Lecha. Ostatecznie wszystko kończy się rożnym dla Legii

95. min. - Rzut wolny dla Legii z prawej strony pola karnego Lecha. Kotorowski łapie piłkę.

92. min. - Okazja dla Legii. Radović strzela z 16. metrów. Piłkę po rykoszecie łapie golkiper Lecha.

91. min. - Bosacki głową zagrywa do Kotorowskiego. Za jego placami czaił się Hubnik

Początek pierwszej części dogrywki:

Koniec regulaminowego czasu gry

93+4. min. - Rzut rożny dla Lecha. Legioniści wybijają piłkę

90+1. min. - Kiełb trafia w poprzeczkę

89. min. - Hubnik po rzucie rożnym uderza głową wprost w Kotorowskiego

88. min. - Manu wyszedł sam na sam z Kotorowskim. Minął bramkarza Lecha, ale w ostatniej chwili piłkę wybił mu Wołąkiewicz

85. min. - Wrzutka Cabrala do Kucharczyka. Legionista jednak był na spalonym

81. min. - Rzut rożny dla Legii. Złe dośrodkowanie Cabrala

80. min. - Rzeźniczak nie opanował piłki, która ucieka mu poza boisko

78. min. - Żółta kartka dla Bosackiego za faul na Cabralu

76. min. - Zmiana w Legii. Kontuzjowanego Choto zmienia Cabral

75. min. - Zmiana w Lechu. Wilka zmienia Kiełb

74. min. - Stilić mocno uderza z narożnika pola karnego. Skaba łapie piłkę

72. min. - Doskonała okazja dla Legii. Rzeźniczak znalazł się sam przed Kotorowskim, ale zamiast strzelać podawał i Lechici zdołali wybić piłkę

68. min. - Zmiana w Lechu. Injaca zmienia Stilić

67. min. - Gol dla Legii!!! Manu uderzył z dystansu. Piłka otarła się o nogę obrońcy i wpadła do siatki nad Kotorowskim

66. min. - Na spalonym Wilk

64. min. - Rzut rożny dla Lecha. Skaba wychodzi na przedpole i łapie piłkę

59. min. - Zmiana w Legii. Schodzi Rybus. Wchodzi Kucharczyk

57. min. - Ładna akcja Lecha zakończona strzałem Rudnevsa. Łotysz z siedmiu metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką.

56. min. - Wilk strzela obok bramki Legii

53. min. - Żółta kartka dla Wawrzyniaka

52. min. - Murawski uderza z 30. metrów na bramkę Legii. Skaba łapie piłkę

51. min. - Strzał z dystansu Borysiuka przelatuje nad poprzeczką

50. min. - Choto naprawia swój błąd i w polu karnym wybija piłkę spod nóg Rudnevsa

48. min. - Akcję Lecha przerywa Rzeźniczak. Legia próbuje wyprowadzić szybki atak, ale Manu zostaje powstrzymany faulem

46. min. - W Legii zmiana. Astiza zmienił Komorowski

Druga połowa: Zaczął Lech

45+2. min. - Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi 1:0

45+1. min. - Injac łapie za koszulkę Rybusa i za to zagranie zostaje ukarany żółtą kartką

45. min. - Żółta kartka dla Hubnika za niebezpieczne granie.

43. min. - Kotorowski wychodzi na przedpole i uprzedza rozpędzonego Rybusa.

41. min. - Rzut rożny dla Lecha. Astiz wybija piłkę głową.

39. min. - Skaba wygrywa pojedynek sam na sam z Murawskim. Mogło być 2:0 dla Lecha.

38. min. - Vrdoljak ukarany żółtą kartką.

37. min. - Bosacki ucierpiał w starciu z Radoviciem. Lechita szybko się pozbierał.

34. min. - Ładna akcja Lecha, jednak Wilk był na spalonym i sędzia przerwał grę

32. min. - Rzut rożny dla Legii. Po wrzutce Rybusa Wawrzyniak głową uderza obok słupka

30. min. - Po stracie bramki Legia od razu ruszyła do ataku. Dośrodkowanie Manu zablokowane

29. min. - Gol dla Lecha!!! Injac strzałem z dystansu zaskoczył Skabę

27. min. - Żółta kartka dla Wilka za faul na Radoviciu. Po chwili żółtą kartką ukarany zostaje Rzeźniczak.

26. min. - Skaba po raz kolejny fatalnie rozpoczyna grę nogą. Piłka ląduje na aucie. To nie jest mocna strona golkipera Legii.

24. min. - Rzeźniczak dośrodkowuje w pole karne, ale tam najwyżej skacze Wołąkiewicz i wybija piłkę

22. min. - Murawski mija Vrdoljaka, ale zatrzymuje go Choto.

21. min. - Rzut rożny dla Legii. Źle rozegrany i strata.

17. min. - Po wrzutce z rzutu wolnego Astiz z metra trafia w Kotorowskiego.

16. min. - Lech osiągnął przewagę. Strzał Kriwca mija o centymetry słupek bramki Skaby. Kibice wrócili na trybuny.

14. min. - Po chwili Lech miał kapitalną okazję do objęcia prowadzenia. Murawski zagrał wzdłuż bramki Legii. W ostatniej chwili piłkę wybił Manu.

13. min. - Piłkarze "Kolejorza" rozklepali w polu karnym legionistów, ale strzał Henriqueza był fatalny.

9. min. - Rudnevs dośrodkował prawej strony, ale wprost na nogę Choto.

8. min. - Borysiuk znokautował Murawskiego. Lechita oberwał piłką w twarz. Po chwili wstał

6. min. - Wołąkiewicz w ostatniej chwili wbija piłkę spod nóg Hubnika, który wbiegał w pole karne

4. min. - W tej chwili na trybunach nie ma kibiców Legii i Lecha, którzy tuż po pierwszym gwizdku sędziego opuścili swoje miejsca na znak protestu.

3. min. - Pierwsi strzał na bramkę rywala oddali lechici. Piłka po uderzeniu Rudnevsa przeleciała nad poprzeczką

1. min. - Mecz zaczął się od "pozdrowień: kibiców pod adresem PZPN

Początek meczu: Rozpoczęli legioniści