Dziennik Gazeta Prawana logo

Boruc będzie miał nowego trenera. Mihajlovic zwolniony z Fiorentiny

7 listopada 2011, 21:22
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Boruc będzie miał nowego trenera. Mihajlovic zwolniony z Fiorentiny
Newspix
Sinisa Mihajlovic został zwolniony z funkcji trenera piłkarzy Fiorentiny. W tym klubie pracował od czerwca ubiegłego roku. Wśród kandydatów do objęcie drużyny, której bramkarzem jest Artur Boruc, wymienia się m.in. Delio Rossiego.

Zwolnienie Serba to reakcja władz klubu na kiepskie wyniki zespołu w Serie A. W ostatniej kolejce Fiorentina przegrała w Weronie z Chievo 0:1 i po 13 kolejkach z dorobkiem 12 punktów zajmuje 13. pozycję.

Delio Rossi ostatnio pracował w Palermo, skąd został zwolniony pod koniec stycznia. Według nieoficjalnych informacji, ma poprowadzić już wtorkowy trening Fiorentiny.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj