Bramka: Piszczek 18 - Jarmołenko 2, Husiew 7, Zozula 45

Polska: Boruc - Piszczek, Wasilewski, Glik, Boenisch - Krychowiak, Łukasik (59. Obraniak) - Błaszczykowski, Majewski (76. Teodorczyk), Rybus (46. Kosecki) - Lewandowski

Ukraina: Pjatow - Fedecki, Chaczeridi, Kuczer, Szewczuk - Stepanenko (60. Tymoszczuk), Rotan - Husiew (90+3. Moroziuk), Harmasz (90+2. Bezus), Jarmołenko - Zozula

Koniec meczu:

90+2. min. - Dwie zmiany w składzie Ukrainy

90. min. - Lewandowski posyła piłkę dwa metry obok słupka

87. min. - Tymoszczuk wybija piłkę spod nóg Lewandowskiego. Sędzia jednak dopatrzył się faulu. Ukrainiec ukarany żółtą kartką

85. min. - Błaszczykowski źle uderza głową piłkę i wylatuje ona za boisko

82. min. - Znów groźnie pod naszą bramką. Husiew z bliska uderza tuż nad poprzeczką

80. min. - Boruc znów nas ratuje przed stratą gola. Po szybkiej kontrze nasz golkiper odbija piłkę po atomowym uderzeniu Rotana

79. min. - Strzał Krychowiaka z 25. metrów zablokowowany

76. min. - Teodorczyk zmienia Majewskiego

74. min. - Boruc broni strzał z dystansu Rotana

73. min - Rzut wolny dla Polaków. Fatalnie rozegrany

70. min. - Rotan z rzut wolnego trafia w mur Polaków

67. min. - Udana interwencja Boruca, który wychodzi na przedpole i łapie dośrodkowanie Zozuli

65. min. - Po rzucie rożnym i "główce" Błaszczykowskiego piłkę łapie Pjatow

64. min. - Boruc ratuje nas przed stratą czwartego gola. Piłkę po strzale głową leciała tuż pod poprzeczkę. Nasz bramkarz przeniósł ją nad poprzeczką

61. min. - Ładna akcja biało-czerwonych. Pjatow broni strzał Obraniaka z siedmiu metrów

59. min. - Obraniak zmienia Łukasika

58. min. - Piękna akcja Ukraińców. Trzy podania i Husiew nie trafia z 9. metrów

57. min. - Kosecki uderza dwa metry obok słupka

56. min. - Kontra rywali zakończona niecelnym strzałem Rotana

55. min. - Lewandowski w polu karnym przegrywa pojedynek w powietrzu

53. min. - Łukasik przerywa akcję rywali

52. min. - Szarża Koseckiego, ale pomocnik naszej kadry przewraca się o własne nogi

50. min. - Lewandowski na spalonym

48. min. - Ukraińcy marnują okazję po złej interwencji Wasilewskiego

47. min. - Błąd Boruca, który wyrzuca ręką piłkę pod nogi rywala. Na szczęście ten uderza obok naszej bramki

46. min. - Zmiana w naszym zespole. Od początku drugiej połowy na boisku pojawił się Jakub Kosecki. Na murawie nie ma Rybusa

Koniec pierwszej połowy:

45+3. min. - Lewandowski znów pada w polu karnym. Sędzia nie przerywa gry

45+1. min. - Żółta kartka dla Stepanienki

45. min. - Gol dla Ukrainy. Przegrywamy 1:3. Tym razem trafia Zozula

44. min. - Łukasik ukarany żółtą kartką

43. min. - Rzut wolny dla rywali. Dośrodkowanie w ple karne Boruca i Wasilewski wybija pikę głową

42. min. - Błaszczykowski próbował dryblingiem przedrzeć się prawą stroną. Nic z tego nie wyszło

38. min. - Pjatow z wielkim trudem bija piłkę po strzale Rybusa z rzutu wolnego

37. min. - Błaszczykowski faulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny dla Polski

35. min. - Krychowiak próbował wyprowadzić kontrę, ale stracił piłę na połowie boiska

33. min. - Brutalny faul na Lewandowskim. Harmasz ukarany żółtą kartką

31. min. - Kolejny rzut rożny dla biało-czerwonych. Dośrodkowanie Majewskiego i zgranie głową Glika. Niestety nic z tego nie wynika

30. min. - Husiew na spalonym

29. min. - Po rzucie rożnym Błaszczykowski uderza nad bramką

28. min. - Dobra akcja Polaków. Jednak Majewski za mocno podał do Rybusa i ten miał trudną pozycję do dobrego dośrodkowania

23. min. - Dobra okazja dla Polaków. Lewandowski podawał wzdłuż bramki, ale tam nie było żadnego z jego partnerów

22. min. - Strzał Boenischa z 22. metrów zablokowany

20. min. - Faul na Łukasiku na środku boiska

18. min. - GOL!!! Tym razem dla Polaków. Straty zmniejsza Łukasz Piszczek

17. min. - Trzeci strzał na bramkę Boruca i polski bramkarz wreszcie łapie piłkę

15. min. - Boenisch uderza mocno z powietrza i trafia w bramkarza

12. min. - Lewandowski głową w środek bramki. Golkiper rywali łapie piłkę

10. min. - Rajd Błaszczykowskiego na prawej stronie. Przerwany tuż przed polem karnym

9. min. - Lewandowski pada w polu karnym Ukraińców. Sędzia nie przerywa gry

7. min. - Gol dla Ukrainy. Husiew pokonuje Boruca strzałem z dystansu

6. min. - Husiew na spalonym

4. min. - Rzut wolny dla Polski z boku pola karnego rywali. Źle rozegrany

3. min. - Rzut rożny dla Polaków. Słabe dośrodkowanie i Ukraińcy wybijają piłkę

2. min. - Gol dla Ukrainy. Jarmołenko wbiegł w pole karne uderzył w kierunku dalszego słupka i trafił do siatki Boruca

1. min. - Pierwsza akcja Polaków łatwo przerwana w środkowej części boiska

Początek meczu: Rozpoczęli biało-czerwoni