Rosjanie o polskich piłkarzach: Byliście słabi i zasłużenie wracacie do domu

| Aktualizacja:

Media rosyjskie komentując niedzielny mecz Polska-Kolumbia w Kazaniu podkreślają wysoką przegraną biało-czerwonych. Chwalą natomiast Kolumbijczyków za jakość gry i krytykują piłkarzy Adama Nawałki za ich poziom. Według niektórych mediów Polska odpadła z mundialu zasłużenie.

wróć do artykułu
  • ~md
    (2018-06-25 10:46)
    Rzadko podzielam zdanie ruskich, ale w tym przypadku mają 100% racji.
  • ~Geniusz Karpat
    (2018-06-25 11:04)
    Dzięki Nawałce i jego klaunom cały świat się dziś z nas śmieje.
  • ~legia wawa
    (2018-06-25 10:51)
    oczywiscie sprawa ma wymiar polityczny , szczegolne w Rosji -pojechalismy tam nie tylko jako pilkarze ale rowniez jako promotorzy z panstwowym godlem na koszulce. Naprawde wstyd - poprostu padli w kazaniu 3:0, no jak nasi notable zapowiadali ze do rosji "moze" i z "laski" pojada na final, no to chyba teraz moga se ten termin z zeszycika juz skreslic. Putin zaciera rece -patrzta przed calym swiatem - oni ciagle sie chwala a nic nie umia. Smutne.
  • ~ZERO PIENIĘDZY NA PIŁKĘ NOŻNĄ I DLA BOŃKA
    (2018-06-25 11:13)
    jestem za rozwiązaniem PZPN , i żadnych reklam na temat piłki nożnej, jestem za scisłym rozliczaniem ile i za co dostają pieniądze piłkarze i ich "opiekunowie"
  • ~Liv
    (2018-06-25 11:03)
    Wylizane głowy, śpiące umysly. Zero kondycji. Kto to jest ten Szczęsny, smark jeden, lizus od Tatusia. To nie jest druzyna Narodowa, to jest wstyd Narodu. Wymienic wyrzucić i wymienić na młodych zdolnych z polskich klubów.
  • ~kacaff, byłu piłkarz Huraganu Klewki
    (2018-06-25 10:45)
    Na próżno napominałem nasze władze żeby nie wysyłać naszych Orłów do Rosji. Ziemia to nam nieprzychylna. Ale cóż nie udało mi się. Kto jest głównym odpowiedzialnym? Mimo to proszę o życzliwe powitanie naszych sokołów na lotnisku.Mam nadzieję że Boniek i Nawałka przekażą zarobki z reklam na karitas.
  • ~krysia
    (2018-06-25 10:29)
    podobno i Boniek i Nawałka i Lewy sympatyzują z PO i specjalnie zrobili dywersję
  • ~alfred
    (2018-06-25 10:49)
    Szkoda że nie przegraliśmy 27do 1,było by piękne powitanie a tak to co.
  • ~kibic
    (2018-06-25 10:38)
    Nie kupili kulek mocy byAnn!!!
  • ~Dobrze, że tak szybko wracają
    (2018-06-25 10:43)
    Bo my tu w kraju już się za nimi stęskniliśmy!!
  • ~Cabrones
    (2018-06-25 11:05)
    Nic dodac, nic ujac, taka prawda!
  • ~한국의 ~
    (2018-06-25 10:58)
    Nie cieszcie sie Ruski bo dla was tez nie sa mundialowe kluski.
  • ~k-ac
    (2018-06-25 11:53)
    Rosjanie mają pełną rację. Polscy piłkarze grają po prostu bezmyślnie, jeśli już im coś wychodzi /rzadko/ to jest to zrządzenie przypadku a nie przemyślanej i przygotowanej akcji. Każdy z nich, kiedy dostanie piłkę, rozpaczliwie kombinuje co z nią zrobić, bo nie ma żadnego planu. Najczęściej oddaje bez sensu do kolegi /do drugi raz niecelnie/ a kolega zaś kombinuje od początku, jak się tej piłki pozbyć.
  • ~gostom
    (2018-06-25 11:50)
    I ponownie zdradzili Europę odpadając jako pierwszy europejski leming.
  • ~werty
    (2018-06-25 10:52)
    Ale plan wykonano, czyli bylo tak jak zwykle: - mecz otwarcia - mecz wielkiej szansy - mecz o gacie prezesa (ten zawsze wygrany, tylko komu bedzie sie chcialo go ogladac?)
  • ~Olop
    (2018-06-25 10:50)
    Jakos dziwnie Rosjanom swietnie idzie a inne statystycznie dobre druzyny maja klopoty. Nie zapominajmy, ze to kraj o glebokiej inwigilacji i tradycjach bezposrediego wplywu na spoleczenstwo co moze miec wplyw na wyniki. Jakos szybko zapomnielismy o zajeciu Krymu przez ruskich i wszystkie druzyny karnie stawily sie na mistrzostwach. Po zakonczeniu Putin przystapi do ataku na jakies obce terytorium dla podnienisienia motywacji w narodzie, ktory z caratu jeszcze nie wyszedl.
  • ~WojtekWieliczka
    (2018-06-25 15:16)
    Bojkotujemy od dziś produkty reklamowane przez naszych piłkarzy. Wówczas, firmy zmienią reklamy, a piłkarze nie będą czerpać zysków z reklam, ergo będą musieli żyć tylko z gry w piłkę. Może to będzie sposób na poprawienie ich poziomu? Ja osobiście nie kupię nic reklamowanego przez naszych piłkarzy, dopóki nie będzie to reprezentacja jaką była podczas Euro 2016 :[
  • ~TuskAmberGold POd WARIOGRAF i trancmisja online....
    (2018-06-25 11:12)
    Pozostal jeszcze z Japonia o kalesony prezesa ! Ten wygraja? Nie , tego tez nie wygraja, bo o os.. ra...ne takie prezesa nie warto!
  • ~edekzewsi
    (2018-06-25 15:21)
    Latali fruwali az sie sfajdali...Problem jest systemowy nie tylko pilkarze.Bufon Boniek teraz robi glupia mine na zasadzie to nie ja to oni.Nawalka wykazal sie czym potrafi i juz powinien sie pakowac.Potrzebny jest wstrzas w PZPN,nowy zarzad nie umoczony w ubeckich ukladach,pasjonaci sportu.I praca z mlodzieza ,Tak jak w hokeju w Kanadzie:tam sa lodowiska wy macie stadiony i mase mlodziezy tylko trzeba chciec pracowac a wyniki pociezkiej pracy przyjda same.Pycha zawsze kroczy przed porazka.Russia 2018 przytarla nam noski i podciela piorka u wrobelkowatych skrzydelek.Praca praca i jeszcze raz ciezka praca.Sukcesy sa jej nastepstwem.Wiem ze przykro ale trzeba zyc dalej i wreszcie wziac sie za robote.Ale bez tego buca Bonka na czele PZPN
  • ~Deutsche Welle
    (2018-06-25 10:53)
    Jesli Boniek , Nawalka i von Lewandowski sympatyzuja z PO to teraz maja za swoje.

Może zainteresować Cię też: