Kibice Wisły wykupili już wszystkie bilety na Superpuchar
19 stycznia 2012 Czterema pociągami, 57 autokarami oraz prywatnymi samochodami pojadą kibice Wisły Kraków na mecz ze stołeczną Legią o Superpuchar na Stadionie Narodowym w Warszawie. W czwartek fani "Białej Gwiazdy" wykupili ostatnie bilety z puli przysługującej klubowi.