Ten piłkarz będzie grał za grosze
03 lutego 2012 Działacze ŁKS wciąż zadziwiają. Mimo dużych problemów finansowych
nakłonili do przyjęcia ich oferty Grzegorza Bonina, jednego z
najlepiej opłacanych piłkarzy polskiej ekstraklasy w ostatnim czasie.
Zawodnik przez ostatnie pół roku zarabiał w Polonii Warszawa blisko sto
tysięcy złotych miesięcznie. W Łodzi zgodził się grać za dziesięć
procent tej kwoty. Kontrakt został zawarty do końca sezonu.