Więcej chętnych niż biletów

Pojedynki Widzewa i Legii są jednymi z największych szlagierów w polskiej piłce. Mecze obu drużyn są określane mianem "Derbów Polski" i cieszą się wielkim zainteresowaniem publiczności. Tym razem stadion w Łodzi też będzie pękał w szwach.

Reklama

Chętnych do obejrzenia z trybun pojedynku dwóch odwiecznych rywali na pewno będzie więcej niż miejsc na trybunach. Spora grupa kibiców będzie musiała obejść się smakiem. Wśród nich będą m.in. warszawianki.

Kibice Legii mówią "nie" kobietom i niepełnoletnim

Tzw. "grupy kibicowskie", w których zrzeszeni są najzagorzalsi fani Legii poinformowały w internecie, że podjęły odgórną decyzję, że na ten mecz nie pojadą kobiety i osoby niepełnoletnie. Jednym i drugim nie będą sprzedawane bilety na sektor przeznaczony dla kibiców ze stolicy.

"Grupy kibicowskie" oczywiście nie podają, czym powodowana jest ich decyzja. Można jedynie przypuszczać, że tego dnia na sektorze zajmowanym przez fanów z Warszawy spokojnie nie będzie.

Zapisy na wyjazd do Łodzi na mecz z Widzewem rozpoczną się w najbliższą sobotę, w godzinach 18:00 - 19:30 w SportsBarze Ł3. Cena za przejazd pociągiem specjalnym wraz z biletem na mecz wynosi 130 złotych. Przy zapisach, oprócz ww. opłaty, należy podać imię, nazwisko i PESEL.