Warszawa

El. MŚ 2018: Polacy o włos od blamażu na oczach prezydenta Dudy. Skórę uratował im Lewandowski

11 października 2016, 22:45
PAP / Bartłomiej Zborowski
Polscy piłkarze długo męczyli się z Ormianami. Zwycięskiego gola strzelili dopiero w ostatniej akcji doliczonego czasu gry. Do siatki rywali trafił Robert Lewandowski. Dzięki wygranej 2:1 podopieczni Adama Nawałki awansowali na drugie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej do MŚ 2018. Biało-czerwoni mają 7 punktów. Tyle samo ma prowadząca Czarnogóra.

Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Komentarze(40)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • KOD wynocha z Polski
    2016-10-11 22:51:43
    No i jak tam czujecie się kundle z "Komitetu Obrony Demokracji" . Niepowoidzenie Polaków było dla was okazją by opluć .....polski rząd. A tu takiego wała!!!! Płaczcie KODomici!!!!! Polska gorą. A ty niemiecka szczekaczko zapłaczesz sie na śmierć