Warszawa

El. MŚ 2018: MAMY TO!!! Po 12 latach przerwy Polacy znów zagrają na mundialu!

8 października 2017, 19:53
Polacy prowadzili już 2:0 i wydawało się, że zwycięstwo jest niezagrożone. Jednak w końcówce zrobiło się nerwowo. Rywale doprowadzili do remisu. Na szczęście horror trwał tylko przez chwilę. Podopieczni Adama Nawałki jeszcze przed ostatnim gwizdkiem sędziego dwukrotnie umieścili piłkę w siatce. / PAP / Bartłomiej Zborowski
Polska wygrała z Czarnogórą 4:2 w meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata, który odbył się na PGE Narodowym w Warszawie. Taki wynik oznacza awans biało-czerwonych do przyszłorocznego mundialu w Rosji.

Tematy:
awans Czarnogóra reprezentacja el.mś 2018 nawalka mundial kadra

Powiązane

Komentarze(25)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • ajax
    2017-10-08 19:46:32
    Jednak dorwali tą gąskę, ale przez minutę nerwy były!!!
    2017-10-08 19:42:45
    83 minuta 2:2, a już byli w ogródku już witali się z gąską...
    19
    pokażodpowiedzi (1)
  • Chr.
    2017-10-08 21:02:53
    a prezes PIS-u zamiast na mecz tak jak Pan Prezydent Duda, to znowu sie schowal z kotem na Zolibozu, chyba przeczekali mecz w piwnicy......
    6
  • Vigor
    2017-10-08 20:30:56
    Brawo! Niemniej jednak typowy dla naszego narodu hurra-optymizm powinien być ostrożny. Mecz z Czarnogórą pokazał, że defensywę mamy bardzo kiepską i niestety gdybyśmy grali z lepszym zespołem, to nie wygrana, a przegrana byłaby dość spora.
    14
  • kibic
    2017-10-08 20:22:29
    Taką grą to można do Rosji jechać na wycieczkę panie trenerze nawałka , czas na zmiany w drużynie połowę składu na emeryturę razem z trenerem trzeba wysłać , przezesino bońku ........
    20
  • Stop
    2017-10-08 21:29:57
    Dziady skończone, bez Lewandowskiego to zera.
    6
  • Ryszard Ochódzki
    2017-10-08 21:20:54
    Połowa komentarzy albo "znafcy", albo polityka ehhh ręce opadają. Ps Gratulacje nasi, dzięki takim meczą powstają prawdziwe drużyny
    1
  • Julia
    2017-10-09 09:32:07
    Naprawdę się tym jaracie? Kibicowanie to jakaś ciężka choroba. Nie lepiej zacząć żyć swoim życiem, a nie nabijać kabzę grupie prywatnych ludzi?
    2017-10-08 19:05:36
    Pochwalić siebie samego, tak jak Polak - to śmierdzi...!
    29
  • Solo
    2017-10-08 20:39:35
    Czy zawsze w meczach o stawkę, muszą nasi piłkarze marnować dorobek całego spotkania i przyprawiać o palpitację serca kibiców? Najlepszym piłkarzem, który mimo wszystko w tym spotkaniu się dużo nie nabiegał, był Robert Lewandowski. To jemu zawdzięczamy zwycięstwo nad Czarnogórą! Gdyby nie wkurzony za nonszalancję na kolegów "Lewy", jego szarża na bramkę Czarnogórców i zdobyty gol w 85 min., pewnie byśmy przegrali. Pozostali piłkarze powinni wnieść go na ramionach do szatni, oczywiście wraz z trenerem Nawałką. Wielki szacunek!!!
    8
  • Solo
    2017-10-08 20:47:02
    Obyśmy nie popadali w hurra optymizm, bo po takiej nonszalancji w obronie, Mundial w Rosji szybko się dla nas zakończy. Jeśli gry obronnej nie poprawimy i nie znajdziemy kilku lepszych defensorów, to możemy po rozgrywkach grupowych pakować walizy i wracać do domu.