W 24. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego jeden z graczy Guingamp przypadkowo przedłużył piłkę, która poszybowała w pole karne. Dopadł do niej Glik i z bliskiej odległości wpakował do bramki gospodarzy.

W 86. minucie goście wygrywali 2:0, po tym jak Fabinho wykorzystał rzut karny. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry honorowego gola dla gospodarzy zdobył Etienne Didot, który trafił do bramki po efektownym i mocnym strzale sprzed pola karnego.

AS Monaco z dorobkiem 62 punktów prowadzi w tabeli i ma trzy oczka przewagi nad drużyną Nice, która w piątek na własnym boisku pokonała Montpellier 2:1. Na trzecim miejscu z dorobkiem 56 punktów jest Paris Saint Germain, które w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Olympique Marsylia.