Dziennik Gazeta Prawana logo

Liga włoska: Inter Mediolan liderem. Przynajmniej do środy

29 października 2019, 23:14
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Samir Handanovic i Mario Balotelli
Samir Handanovic i Mario Balotelli/PAP/EPA
Inter Mediolan wygrał na wyjeździe z Brescią 2:1 w meczu 10. kolejki ekstraklasy piłkarskiej Włoch i przynajmniej na jeden dzień objął prowadzenie. W środę może je utracić na rzecz Juventusu, który w Turynie będzie podejmować Genoę.

W derbach Lombardii gole strzelali tylko piłkarze Interu. Goście prowadzili 2:0 po trafieniach najskuteczniejszych zawodników tej drużyny - Argentyńczyka Lautaro Martineza i Belga Romelu Lukaku. Wynik ustalił w 76. minucie słowacki obrońca Interu Milan Skriniar, który interweniował tak niefortunnie, że wepchnął piłkę do własnej bramki.

W tabeli Inter ma przewagę dwóch punktów nad niepokonanym w tym sezonie Juventusem.

W środę dojdzie też do meczu czwartej z trzecią drużyną w tabeli - Napoli Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego zagra u siebie z Atalantą Bergamo.

W innym wtorkowym spotkaniu Parma przegrała z Veroną 0:1. W drużynie gości cały mecz rozegrał Mariusz Stępiński.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Tematy: serie ainter
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj