Napastnik młodzieżowej reprezentacji Polski grał od początku drugiej połowy, a gola strzelił w 60. minucie (wówczas na 1:2).

Sturm rywalem Rakowa

Jego zespół jest wiceliderem austriackiej ekstraklasy z dorobkiem 27 punktów. Na pierwsze miejsce awansował utytułowany FC Salzburg - 29.

Sturm to rywal Rakowa Częstochowa w fazie grupowej Ligi Europy. W Sosnowcu mistrz Polski (tam grał jako gospodarz) uległ austriackiej drużynie 0:1.

Latem zamienił Zabrze na Graz

Włodarczyk przeszedł do Sturmu w lipcu tego roku z Górnika Zabrze. Według mediów austriacki klub zapłacił za niego trzy miliony euro.

Zanim trafił do Górnika, grał w Legii Warszawa. Jest synem Piotra Włodarczyka, byłego reprezentanta Polski i zawodnika m.in. Legii, Ruchu Chorzów i Widzewa Łódź.