Słoweński siatkarz: Cieszę się, że pokonaliśmy aroganckich Polaków. Pokazaliśmy im, kto tu rządzi

| Aktualizacja:

"Przy takiej publiczności gra się znacznie łatwiej. Szkoda, że finał nie jest w Lublanie" - przyznał libero reprezentacji Słowenii Jani Kovacic po półfinałowej wygranej z Polską 3:1 w mistrzostwach Europy siatkarzy.

wróć do artykułu
  • ~antyPiterek
    (2019-09-27 13:38)
    dobrze sie gra przy wlasnej publicznosci chcial powiedziec libero Slowencow
  • ~vero
    (2019-09-27 16:24)
    W tych krajach po rozpadzie JUGOLI trzeba uważać. Oni sa bardzo powiedzmy zadufani w sobie ponad wszystko. TITO nauczył ich jak maja pogardzać innymi narodami.
  • ~Edmund
    (2019-09-27 16:23)
    Dobrze gość mówi, że utarli nosa Polakom. Kto oglądał mecz to widział że jeżeli prowadzisz 4 punktami to trzeba grać do końca a nie robić szkolne błędy i patrzeć jeden na drugiego. Brawo Słowenia.!!!
  • ~Werty
    (2019-09-28 05:42)
    Słowenia to fałszywy naród
  • ~znawca
    (2019-09-27 19:51)
    Siatkarze teraz leb do gory i wygrac mecz nie udalo sie wczoraj to uda sie jutro i przeprosic kibicow uderzyc sie w piersi i powiedziec wasza wina i to wszystko i nie zwalac na innych bo winnni sie tlumacza a Trener szkoda ze nie postawil na swoim wiecej presji nie dac sobie w kasze dmuchac
  • ~Zdzisek,,,...,,...
    (2019-09-27 12:10)
    Sodówka uderzyła im do głowy. Co tu kryć?
  • ~Kubic-ka
    (2019-09-27 12:00)
    Swędrowski z Drzyzgą już porównywali naszych do Brasil z Gibą, Ricardo, Sergio, Dante itd, a tu balonik pyk.
  • ~Rr
    (2019-09-27 21:25)
    Dobrze że przegrali bo już prawie rozum ziedli wstyd tyle błędów własnych
  • ~Zyga
    (2019-09-27 18:24)
    Jaki palant ten kovacić czy jak mu tam
  • ~Gretzki
    (2019-09-27 22:35)
    Jeden wygrany mecz nie czyni ich (słoweńców) mistrzami świata 😂
  • ~Kuba
    (2019-09-27 17:50)
    Niech ten słoweniec zamknie mordę, bo nasi siatkarze nie są arogantcy życzę słowakom, żeby w następnych meczach tak dostali po tyłach, i wyszli z tych zawodów z podkulonymi ogona i!
  • ~K.. A
    (2019-09-28 21:50)
    Zobaczymy co powiedzą po finale cwaniaczki 😁😁😁
  • ~Mika
    (2019-09-28 14:18)
    To chore co piszecie nikt nie byl arogancki wobec Slowenni , cala ta organizacja byla chora wszyscy siedzieli na miejscu tylko my kursowaliśmy od poczatku obawiali sie naszej druzyny ,a z tymi biletami to juz wogóle porazka , i kto tu zadzieral nosa .
  • ~Rafi
    (2019-09-28 01:45)
    Słoweńcy grali mądrzej. Wybijali z rytmu, wygrywali ważne piłki, długie wymiany,świetnie bronili. Odbierali naszym pewność siebie. Mnie brakowało zmian, nieoczywistych, aby zaskakiwać gospodarzy. Arogancja duże słowo, ładne przeprosiny po trafieniu piłka. Czy rozproszenie kibiców,po trybunach, wykupienie biletów było o.k? A wałek z 4 odbiciami w pierwszym secie? Mamy świetną drużynę, dzięki za emocje. Słoweńcom będę kibicować w finale, zobaczymy ile są warci po za domem.
  • ~Cywil
    (2019-09-28 20:15)
    Do siatkarza Słowenii . Miałbyś charakter jak byś się przyznał do czterech odbić piłki . Nie macie charakteru . To nie sportowe
  • ~Nik
    (2019-09-28 09:27)
    Aroganckie to jest wlasbie takie gadanie, bo nie swietna gra Slowencow wygrala, a komometny pazdzierz w wykonaniu Polakow, z "cudnym" rozdaniem Fabianka na czele, kompmetnym brakiem bloku i gowniana zagrywka.
  • ~Dm 2
    (2019-09-27 13:38)
    2011 Słowenia na 9 miejscu, Polska na 3. 2013 Słowenia 13, a Polska 2. 2015 Słowenia 2, Polska 5. 2017 Słowenia 6, Polska 10. to dorobki drużyn na ME
  • ~8uijklm,
    (2019-09-28 19:57)
    Mysle, ze wygrana z Niemcami, Rosjanami, Francuzami to wiecej niz przegrana ze .........Slowencami.
  • ~Dittmer
    (2019-09-28 07:17)
    To nawet dobrze, że nasi przegrali, bo myśleli, że już do końca będą wygrywać po 3:0. Przyda im się taki zimny prysznic.
  • ~Ck
    (2019-09-28 14:51)
    To że wygrali z naszymi 3 raz z rzędu W ME nie zmienia faktu , że są nadal będą drużyną mniej utytuowaną od naszej