Asystentka trenera Złotek zaskoczona decyzją Barańskiej
13 października 2007Anna Barańska zrezygnowała z gry w reprezentacji polskich siatkarek. Bardzo zaskoczona tą decyzją jest asystentka trenera Złotek. Magdalena Śliwa uważa, że argumenty 23-letniej siatkarki są marne. "Każda z zawodniczek ma za sobą ciężki sezon i jest zmęczona. Jednak żadna nie odmawia gry w kadrze" - mówi Śliwa.