Polski piłkarz wyleciał z angielskiego klubu
13 października 2007Nie ma już dla niego miejsca w zespole. Tomasz Radziński opuści angielski klub Fulham. Nie można się jednak dziwić szefom drużyny - urodzony w Polsce, ale grający dla reprezentacji Kanady piłkarz ostatnio grał fatalnie.