Kolejna Polka w ćwierćfinale French Open
13 października 2007Nie chce być gorsza. Najpierw do ćwierćfinału debla juniorskiego turnieju wielkoszlemowego na kortach Rolanda Garrosa Awansowała Urszula Radwańska. Teraz w poszła Katarzyna Piter. Polka w parze ze Słowaczką Lenką Jurikovą wygrały z Rosjankami Ksenią Łykiną i Anastazją Piwowarową 3:6, 6:2, 10:8.