Bramki: Senna 10' - Adebayor 66'

Machester Utd - Porto 2:2
Bramki: Rooney 15' , Tevez 86 - Rodriguez 4' , Mariano 89'

I połowa:

1. min. - Rajd Cristiano Ronaldo przerwny faulem jednego z rywali. Rzut wolny dla Manchesteru.
3. min. - Evra dośrodkowuje w pole karne. Piłka ląduje w rękach bramkarza gości.
4. min. - Atomowe uderzenie Lisandro broni golkiper Manchesteru. GOL! Po chwili błąd Evansa wykorzystuje Rodriguez i strzałem tuż przy słupku pokonuje van der Sara. 1:0 dla Porto!
5. min. - Lisandro mógł podwyższyć na 2:0. Tym razem Manchester ratuje bramkarz.
11. min. - Atak Manchesteru bez kłopotu przerywaja obrońcy Porto.
14. min. - Ronaldo uderza głową z 7. metrów. Helton broni końcami palców.
15. min. - Gol dla Manchesteru! Fatalny błąd obrońcy Porto, który podał piłkę do Rooneya, a ten znalazł się sam przed bramkarzem gości. Strzelił nad nim i mamy remis 1:1.
18. min. Dwie doskonałe akcje Porto. Najpierw Rodruiguez strzelał głową wprost w van der Sara. Chwilę potem w podobny sposób piłkę w siatce próbował umieścić Lisandro. Ale i tym razem golkiper gospodarzy nie dał się zaskoczyć.
27. min - Fantastyczny strzał Rodrigeza przenosi nad poprzeczką holenderski bramkarz "Czerwonych Diabłów".
32. min. - Evra podłączył się do akcji ofensywnej. Lewy obrońca Manchesteru dośrodkowuje w pole karne, ale piłke wybijają piłkarze Porto.
34. min. - Fletcher pada w polu karnym Porto. Sędzia nie reaguje.
38. min. - Dalekie podanie Scholsa do Ronaldo ten zgrywa głowa do Fletchera. Szkot uderza z 16 metrów, ale piłka zostaje zablokowana.
41. min. - Porto swobodnie rozgrywa piłkę w środku boiska. Manchester chwilami jest bezradny.
45+1. min. - Strzał Parka przelatuje nad poprzeczką bramki Porto. Po chwili sędzia kończy pierwszą część meczu.

II połowa:

46. min. - Fletcher dośrodkowuje w pole karne Porto. Piłka zostaje wybita przez obrońców portugalskiej drużyny.
51. min. - Strzał Parka z ponad 25. metrów broni Helton.
53. min. - Kolejny błąd Evansa. Podaje piłkę Gonzalezowi, ale ten podaje zbyt lekko do swojego partnera.
54. min. - Dobry strzał Ronaldo. Z trudem broni Helton.
59. min. - Rzut wolny dla Manchestru. Dosrodkowuje z lewej strony Giggs, ale futbolówka przelatuje nad głowami wszystkich zawodników.
60. min. - Helton dwukrotnie ratuje Porto przed strata gola. Najpierw po strzale Rooneya a po chwili Vidicia.
64. min. - Rośnie przewaga Manchesteru. W drugiej połowie gra toczy się głównie na połowie Porto.
69. min. - Kontra Porto. Strzela Lisandro. Bramkarz Manchesteru wybija piłke na rzut rożny.
76. min. - Alves zatrzymuje piłke ręką przed polem karnym. Rzut wolny dla Manchesteru. Ronaldo... w mur.
82. min. - Rajd Rooneya. Anglik minął dwóch rywali ale został powstrzymany tuz przed polem karnym.
84. min. - Strzał Lisandro. Bardzo mocny i równie niecelny.
86. min. - Gol dla Manchesteru. Rooney kapitalnie podał pieta do Teveza a ten z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki.
89. min. - GOL dla Porto!!! Szybka odpowiedź Portugalczyków. Mariano znalazł się sam na sam z bramkrzem i nie zmarnował okazji.
90+3. min. - Ostatnia sznsa dla Manchesteru. Rzut wolny z 22 metrów. Ronaldo... fatalnie. Piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.