Włosi o meczu z Polską: Biało-czerwoni byli lepsi. Karny prawdopodobnie istniał tylko dla sędziego

| Aktualizacja:

W meczu z Polską w ramach Ligi Narodów Włosi wypadli blado, gorzej niż biało- czerwoni, bali się przeciwników - tak mecz w Bolonii zakończony wynikiem 1:1 podsumowuje w sobotę włoska prasa. Ocenia, że Azzurri nie mają wielu graczy na poziomie międzynarodowym.

wróć do artykułu
 • ~Thiago Cionek
  (2018-09-09 07:33)
  Błaszczykowski najpierw załatwił nas na Euro niestrzelonym karnym, teraz oddał wygrany mecz faulując w polu karnym. Ile jeszcze razy będzie sabotował polską reprezentację? Nepotyzm trafił do pierwszej jedenastki...
 • ~2.pradziad
  (2018-09-09 00:36)
  Gra obu drużyn nie zachwycała, ale Polacy jednak byli odrobię lepsi a zważywszy że nasi grali na wyjeździe - nawet sporo lepsi i bez kompleksów. Zaskakuje mnie że "znawcy" wypowiadający się przede mną, a zwłaszcza dziennikarze, dostrzegli tylko jeden błąd sędziego, który skutkował karnym dla Włochów i remisem. Poziom sędziowania był w tym meczu wręcz skandaliczny. Sędzia niemiecki dawał się łapać na rzekome faule zawodników obu drużyn, markowanych raczej więcej przez Włochów. Typowy rzut wolny w tym meczu, zasądzony przez sędziego, był np. po tym jak Włoch nadział się sam na nogę jednego z polskich zawodników nie opuszczoną jeszcze po wybiciu piłki.
 • ~qq
  (2018-09-12 09:21)
  Kiedy kopacze zaczną zarabiać 1800 miesięcznie + 200 zł brutto za strzeloną bramkę?

Może zainteresować Cię też: