Benzema wpisał się na listę strzelców w 29., 32. i 36. minucie, a boisko opuścił w 65. Ponadto gole dla gospodarzy strzelili Brazylijczyk Rodrygo (22), Marco Asensio (73) i Lucas Vazquez (90+2).

To niewielka pociecha dla broniących tytułu mistrzowskiego "Królewskich", którzy zajmują drugie miejsce w tabeli i wciąż tracą 12 punktów do Barcelony, która w sobotę pokonała Elche 4:0. Dwie bramki i asystę w tym spotkaniu zanotował Robert Lewandowski.

Przed przerwą na mecze reprezentacji Real Madryt przegrał kluczowy mecz w walce o mistrzostwo Hiszpanii, ulegając na stadionie Camp Nou Barcelonie 1:2.

Liderem klasyfikacji strzelców pozostaje Lewandowski - 17 bramek, przed Benzemą - 14 i Turkiem Enesem Unalem z Getafe - 13.