Polak na podium w żużlowym Grand Prix
12 października 2007W sobotę wieczorem Jarosław Hampel szalał na torze w Cardiff. Odważna i brawurowa jazda dała naszemu żużlowcowi trzecie miejsce w Grand Prix Wielkiej Brytanii. Zawody wygrał Australijczyk Jason Crump. Tuż za nim na metę przyjechał Szwed Andreas Jonsson. Drugi z Polaków, Tomasz Gollob, był dziesiąty.