Polski bramkarz będzie grał w Grecji
12 października 2007Kolejny malarz wyjechał z kraju! Ale nie do Anglii pracować na drabinie, tylko do Grecji grać w piłkę. Były bramkarz Amiki Wronki Arkadiusz Malarz podpisał trzyletni kontrakt z piątym zespołem tamtejszej ligi - Xanthią.