Polscy kolarze zdobyli dwa medale na torze
12 października 2007Kolarstwo torowe powoli staje się polską specjalnością. Z zakończonych właśnie mistrzostw świata nasi zawodnicy przywiozą dwa srebrne medale. Podczas zawodów w Kopenhadze na drugim stopniu podium stanęli Damian Zieliński i Rafał Ratajczyk.