Oficjalnie jest to najpilniej strzeżona tajemnica. Piłkarze Leo Beenhakkera przyznają jednak, że doskonale wiedzą, kto z nich zagra w niedzielę w meczu z Niemcami."Domyślamy się" - przyznaje Wojciech Łobodziński. "Skład jest znany w 80 procentach" - dodaje.
Popularny "Łobo" wskazuje, że walka o miejsce w składzie na mecz z Niemcami toczy się od długiego czasu, a kadra ma swój mocny szkielet. Piłkarz Wisły chciałby zagrać od pierwszej minuty, ale i miejsce na ławce rezerwowych jest mu miłe. "Też będę zadowolony" - mówi.
"Skład będzie podobny do tego z Danią" - prognozuje Marek Saganowski. "Wygląda na to, że będę dżokerem, ale nie zamierzam narzekać" - dodaje.
Kadra już normalnie trenuje, a wczoraj piłkarze rozegrali turniej w playstation. Wygrał Jakub Błaszczykowski, grający Portugalczykami. Drugi był Łukasz Fabiański (jako Francja). Polska Pawła Golańskiego odpadła w ćwierćfinałach.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane