Gdyby nie Szachtar Legia byłaby bogata
12 października 2007W rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów piłkarze nie walczą tylko o prestiż. Także o ogromne pieniądze. Za sam awans do fazy grupowej UEFA wypłaca premię w wysokości 1,75 mln euro. A to dopiero początek. Jeśli Legii Warszawa udałoby się wygrać z Szachtarem Donieck, to drużyna ze stolicy zapewniłaby sobie finansowy spokój na kilka lat.