Gwiazdy zagrały charytatywnie
12 października 2007Rzadko na naszych boiskach oglądamy największe gwiazdy futbolu. Tym razem okazja była w Łodzi. Na murawę stadionu Widzewa wybiegli między innymi Emilio Butragueno, Bodo Ilgner, Francisco Buyo, Józef Młynarczyk i Zbigniew Boniek.