Sebastian Świderski nie chce grać w lidze rosyjskiej
13 października 2007Dla Sebastiana Świderskiego nie liczą się tylko pieniądze. Za roczny kontrakt w Naftianiku Ufa reprezentant Polski mógł dostać nawet 350 tysięcy euro. Ale nic z tego. "Kasa to nie wszystko" - mówi siatkarz w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". I zapowiada, że nie zamierza zmieniać barw klubowych.