Pływacka kadra polski podzieli się na grupki
13 października 2007Polska ekipa wraca z mistrzostw świata w Melbourne z czterema medalami. Nie jest to rekordowe osiągnięcie. Choć oczywiście cieszą złoty medal Mateusza Sawrymowicza i rekord Europy, srebro Przemysława Stańczyka na 800 m kraulem i dwa medale Otylii Jędrzejczak nasza kadra jest w rozsypce - pisze DZIENNIK.